JF elektrolītu boli 50g*N10

Papildbarība teļiem, sivēniem un kumeļiem.

Iepakojuma svars: 50 g
Artikuls: (BN)
Pieejamība: ir mūsu noliktavā

Cena: 18.51
Cena €/kg: 370.20 €

[[count]]
Ielikt grozā

Piegādes iespējas:

Cena: 0.00 € (visiem pasūtījumiem)              46 veikali
Adrešu saraksts
2-4 darba dienu laikā

Cena: 0.00 € (pasūtījumiem virs 30 €)
Adrešu saraksts
2-4 darba dienu laikā

Cena:  0.00 € (pasūtījumiem virs 30 €)
Piegādes noteikumi
2-4 darba dienu laikā

Apraksts

JF elektrolītu boli 50g*N10

Lietošanai dzīvniekiem. Papildbarība teļiem, sivēniem un kumeļiem. Dehidratācijas novēršanai un elektrolītu vielu līdzsvara atjaunošanai organismā. Lietojama, izšķīdinot gan ūdenī, gan pienā. Aplikators jāiegādājas atsevišķi.

 SASTĀVS. Nātrija hlorīds, kālija hlorīds, nātrija hidrogēnkarbonāts, laktoze, glikoze. Analītiskie komponenti (1 bols, 50g): Na- 2855 mg, K- 710 mg, Cl- 2055 mg, L-Glutamīns- 800 mg, Laktoze- 28500 mg, Glikoze- 5800 mg. Tehnoloģiskas piedevas- 1a: citronskābe. Organoleptiskas piedevas - 2b: L-glutamīns.

PIELIETOJUMS.  Pielieto, lai nekavējoties novērstu dehidratāciju un atjaunotu elektrolītu vielu līdzsvaru organismā, caurejas gadījumā un atveseļošanās periodā pēc caurejas.

APRAKSTS.  Produkts, izšķīdinot, ir putojošs, kas padara to garšīgāku dzīvniekam un veicina šķīduma uzņemšanu. Novērš enerģijas un elektrolītu vielu deficītu organismā. Laktoze palīdz uzturēt laktozes enzīmu sintēzi arī tad, ja piena izbarošana dzīvniekam ir pārtraukta. Bikarbonāti aizsargā pret metabolisko acidozi, darbojas kā bufersistēma un atjauno skābju/sārmu elementu līdzsvaru.  L-glutamīns veicina bojāto zarnu bārkstiņu reģenerāciju. Produkts ir pielietojams, lai sagatavotu elektrolītu izotoniskos šķīdumus perorālai lietošanai.

DEVAS UN LIETOŠANA 1 bolu izšķīdināt 1 litrā silta ūdens vai piena (ap 37°C) un dod perorāli 2 – 3 reizes dienā 1-7 dienas. Sagatavotu šķīdumu jāizlieto 24 stundu laikā. Pirms lietošanas, ieteicams konsultēties ar veterinārārstu.

KONTRINDIKĀCIJAS Nav

IEROBEŽOJUMU PERIODS(I) DZĪVNIEKU PRODUKCIJAS IZMANTOŠANĀ Nav

ĪPAŠI UZGLABĀŠANAS NORĀDĪJUMI Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā! Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā!  

Ražotājs: JFarm, Polija.

Zinkoxyd Spray 200ml

Aerosols dabīgai ādas reģenerācijas nodrošināšanai.
Artikuls: (BN)

9.62 €

Calfostonic 5kg

Papildbarība visu sugu dzīvniekiem un putniem
Artikuls: (BN)

57.41 €

Carbotox Fito 1kg

Stabilizējoša barības piedeva cūkām.
Artikuls: (BN)

9.17 €