Advantix 200 mg/40 mg šķīdums (pipetes) pilināšanai uz ādas suņiem līdz 4 kg 1gb-bezrecepšu vet.zāles VZR Reģ.Nr. V/NRP/03/1599

pretblusu, pretērču pilieni

  • Iepakojumā: 1 gab.
  • Artikuls: ad-1
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 7.35 €
  • Cena/gab.: 7.35 €

6.62 € Cena/gab.: 6.62 €

Apraksts

Advantix 200 mg/40 mg šķīdums (pipetes) pilināšanai uz ādas suņiem līdz 4 kg

Pretblusu, pretērču, pretutu pilieni

AKTĪVO VIELU UN CITU VIELU NOSAUKUMS
Aktīvās vielas:
Imidakloprīds 100 mg/ml
Permetrīns 500 mg/ml
Palīgvielas:
Butilhidroksitoluols (E321) – 1,0 mg/ml 

Viena pipete suņiem līdz 4 kg satur:
Pipete  0,4 ml 
Imidakloprīds 40 mg 
Permetrīns 200 mg 
E321 0,4 mg

INDIKĀCIJAS
Blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) un ērču (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus) invāzijas ārstēšanai un kontrolei. 

Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes ar Advantix tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas. Zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu, ja veterinārārsts tādu ir iepriekš diagnosticējis.
Šīm zālēm piemīt pastāvīga akaricīda iedarbība un tās darbojas kā repelents pret ērču invāziju 4 nedēļas (pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) vai 3 nedēļas (pret Dermacentor reticulatus).

Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ tiek ieteikts nolasīt tās ērces, kas jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos.
Pēc vienas apstrādes reizes zāles darbojas kā repelents – divas nedēļas pret smilšu mušām Phlebotomus papatasi vai trīs nedēļas pret Phlebotomus perniciosus, divas nedēļas pret odiem Aedes aegypti un četras nedēļas pret Culex pipiens, kā arī četras nedēļas pret staļļa mušām (Stomoxys calcitrans), kas norādīts sekojošā tabulā:

Smilšu mušas 
Phlebotomus perniciosus 3 nedēļas
Phlebotomus papatasi 2 nedēļas
Odi 
Aedes aegypti 2 nedēļas
Culex pipiens 4 nedēļas
Staļļa mušas 
Stomoxys calcitrans 4 nedēļas

KONTRINDIKĀCIJAS
Pētījumu trūkuma dēļ nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam un suņiem, kuru ķermeņa svars ir līdz 1,5 kg. Atbilstoši suņa ķermeņa svaram jālieto attiecīgs Advantix pipetes izmērs (skat. dozēšanas shēmu).
Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.
Nedrīkst lietot kaķiem.

Lietošanas instrukcija

Ražotājs: Bayer Animal Health GmbH, Vācija