Foresto 1,25 g + 0,56 g pretblusu, pretērču kakla siksna kaķiem un suņiem līdz 8 kg 38cm - bezrecepšu vet.zāles (VZR Reģ.Nr. V/DCP/11/0061-01)

darbojas no7-8 mēnešiem

  • Iepakojumā: 1 gab.
  • Artikuls: for-1
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 44.00 €
  • Cena/gab.: 44.00 €

33.00 € Cena/gab.: 33.00 €

Apraksts

1,25 g + 0,56 g kakla siksna kaķiem un suņiem < 8 kg. Nogalina ērces un blusas un atbaida ērces suņiem un kaķiem. Nogalina utis suņiem. Netieša aizsardzība pret suņu pārnēsājamo slimību ierosinātāju pārnešanu. Aizsardzība ilgst no 7 - 8 mēnešiem. Ūdensizturīga. Viena pelēka, nearomatizēta 38 cm (12,5 g) kakla siksna satur: 1,25 g imidakloprīda, 0,56 g flumetrīna. Kaķiem un maziem suņiem ar ķermeņa svaru līdz 8 kg paredzēta viena 38 cm gara kakla siksna. Lietošanai uz ādas. Viena kakla siksna vienam dzīvniekam aplikšanai ap kaklu. Tikai ārīgai lietošanai.

INDIKĀCIJA(AS)
Kaķiem:
Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un novēršanai.
Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 10 nedēļām.
Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas.
Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.
Ērces, kas jau atrodas uz kaķa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kakla siksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas.

Suņiem:
Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas apkarošanai un (Ctenocephalides felis, C. canis) novēršanai periodā no 7 līdz 8 mēnešiem.
Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem.
Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas.
Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.

Ērces, kas jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kakla siksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas.
Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnešanu no pārnēsātāja ērces Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu erlihiozes risku, kopumā 7 mēnešus.
Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

KONTRINDIKĀCIJAS
Nelietot kaķēniem, kas ir jaunāki par 10 nedēļām un kucēniem, kas ir jaunāki par 7 nedēļām.
Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.

Lietošanas instrukcija

Ražotājs: Bayer, Vācija