Forza10 ikdienas konservi kaķiem ar tunci 400g

Pilnvērtīga sabalansēta mitrā barība pieagušiem kaķiem

 • Iepakojuma svars: 400 g
 • Artikuls: 0417412
 • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
 • Parastā cena: 6.18 €
 • Cena €/kg: 15.45 €

5.50 € Cena €/kg: 13.75 €

Apraksts

Forza10 ikdienas konservi kaķiem ar tunci 400g

FORZA10 Maintenance Tuna ir pilnvērtīga, sabalansēta mitrā barība ar Islandes tunci. Piemērota visiem pieaugušiem kaķiem un īpaši piemērota kaķiem ar barības nepanesamību. Konservus var izēdināt gan atsevišķi kā vienīgo barību, gan arī kombinācijā ar sauso barību.

Konservi būs piemēroti kaķiem, lai uzturētu tos labā formā ik dienas, gan kaķiem, kas atveseļojušies ar kādām no Active line diētiskajām barībām

Labākā ikdienas barība tavam sunim un kaķim: veselīga, barojoša un garšīga– tieši tāda, kādu tu pagatavotu mājās. Īstā alternatīva mājās gatavotai barībai!

“Maintenance” ir izveidojuši jaunu recepti, lai rūpētos par tava mājdzīvnieka ikdienas labsajūtu. FORZA10 “Maintenance” ir domāta cilvēkiem, kas meklē vislabāko ne tikai sev, bet arī saviem mīluļiem, kuriem nav iespējas sev izvēlēties barību. Kas padara “Maintenance” par vislabāko barību lietošanai ikdienā? Visaugstākās kvalitātes gaļa un zivis, rīsi un sorgo – graudaugi ar augstu sagremojamību, piemēroti dzīvniekiem, kas nepanes glutēnu, kā arī dabīgās izejvielas ar detoksificējošām un antioksidējošām īpašībām – viss apvienots sabalansētā barībā.

Mēs varētu daudz runāt par barības labajām īpašībām, taču rezultāti runā paši par sevi. Izmēģiniet un izlemiet paši!

Priekšrocības:

 • Zivis vai gaļa vienmēr ir primārās izejvielas* – veselīgas olbaltumvielas no vislabākajiem avotiem: savvaļā noķertas zivis no tīriem ūdeņiem vai arī gaļa, kas iegūta no ganībās audzētiem dzīvniekiem vai bioloģiskajām saimniecībām.* (izņemot šos produktus: Vista un kartupelis, Light ar tunci un rīsiem, Visu šķirņu suņiem ar zivi un rīsiem);
 • Barībai pievienoti rīsi vai baltais sorgo – graudaugi, kuri ir pazīstami ar savām labvēlīgajām īpašībām: hipoalerģiski, nesatur glutēnu un ar augstu sagremojamību –, ideāli piemērota dzīvniekiem, kuri nepanes glutēnu;
 • Klinoptilolīts – īpaša viela ar detoksificējošām īpašībām, kas palīdz organismu katru dienu attīrīt no brīvajiem radikāļiem, smagajiem metāliem un daudzām citām toksiskajām vielām;
 • Optimāli sabalansēts sastāvs;
 • Ideāla Omega-3:Omega-6 attiecība optimālajās robežās (1:1/1:4).
 • Mikrokapsulas nodrošina pievienoto dabisko ekstraktu (žeņšeņs, ananāss, papaija un granātābols) efektivitāti un to pakāpenisku absobrbciju visa gremošanas trakta garumā ilgākā laika posmā, tādejādi sekmējot ilgstošu iedarbību.

Sastāvs: Zivis 80% (tunzivs100%), minerāli, zāles pārstrādes produkti, ciete.
Piedevas: Uzturfizioloģiskās piedevas: taurīns 200 mg / kg, D3 vitamīns 72 SV / kg, cinka sulfāts 9,8 mg / kg, vara sulfāts 5,7 mg / kg, mangāna sulfāts 3,9 mg / kg, kālija jodīds 0,6 mg / kg. Tehnoloģiskās piedevas: Kasijas sveķi 1566 mg / kg. Analītiskais sastāvs: mitrums 85%, kopproteīns 8,6%, neapstrādātas eļļas un tauki 1,6%, kopšķiedra 1%, koppelni 3%.

Enerģētiskā vērtība: 500 kcal / kg - 2,1 MJ / kg.Lietošana un dienas deva: skatīt dozēšanas tabulu. Lietojiet šo produktu kopā ar citiām FORZA10 barībām. Izēdināt sasildītu istabas temperatūrā. Vienmēr atstāt tīru, svaigu dzeramo ūdeni. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

Ražotājs: SanyPet, Itālija