Forza10 Intestinal Active kaķiem 454g

Sabalansēta diētiska barība pieaugušiem kaķiem ar kuņģa zarnu trakta traucējumiem

  • Iepakojuma svars: 454 g
  • Artikuls: 0214454
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 6.20 €
  • Cena €/kg: 13.66 €

5.58 € Cena €/kg: 12.29 €

Apraksts

Forza10 Intestinal Active kaķiem 454g

Barības līnija Active ir dabīga alternatīva medicīnai: tas ir diētisks produkts, kas radīts, lai atrisinātu galvenās suņu un kaķu veselības problēmas! Līnija FORZA10 Active ir radusies, apkopojot rezultātus, kas iegūti Dr. Kanello 40 gadu ilgajā klīniskajā praksē, eksperimentējot ar īpaši izvēlētiem augu ekstraktiem un augstākās kvalitātes zivīm, lai izpildītu kompānijas SANYpet pamtuzdevumus: visu kaķu un suņu slimību, kas saistītas ar barības nepanesamību, ārstēšana un viņu barošanas vajadzību apmierināšana ar maksimāli līdzsvarotu diētu.

Kā nodrošināt pievienoto dabīgo vielu efektivitātes saglabāšanu barības krokešu ekstrūzijas un žāvēšanas procesā (temperatūrā līdz 140°С)? Šai problēmai kompānijas SANYpet Zinātniski pētnieciskais centrs ir atradis galīgo risinājumu: patentēto AFS tehnoloģiju. Izmantojot AFS (Active Fresh System) tehnoloģiju, dabīgās vielas zemā temperatūrā tiek ieslēgtas sirds formas tabletēs. Šīs tabletes optimālā proporcijā tiek samaisītas ar parastām kroketēm un palīdz saglabāt efektivitāti tajās iekļautajām vielām, kas ir jutīgas pret augstu temperatūru.

Ļoti hipoalergēna “nutrikamentu barība” ar augstu asimilācijas līmeni. Tās sastāvā ietilpst augu ekstrakti, kuru īpašības ir labi zināmas fitoterapijā un tradicionālajā medicīnā. Vienīgais olbaltumvielu avots: mazas pelaģisko sugu zivis (savvaļas siļķes un ančousi). Vienīgais ogļhidrātu avots: rīsi. Īpašs hipoalergēns sastāvs, kas izstrādāts cīņai ar barības nepanesamību, kuras rezultātā tiek ietekmēta organisma imūnsistēma. Barība apmierina barības vajadzības kaķiem ar barības uzsūkšanas problēmām, sliktu gremošanu un aizkuņģa dziedzera mazspēju. Standartizēti ārstniecisko augu ekstrakti  ir izvēlēti un pievienoti ar mērķi panākt maksimālu efektivitāti un pozitīvu iedarbību uz kuņģa un zarnu trakta funkcijām. Bietes palīdz pareizi stimulēt kuņģa un zarnu trakta peristaltiku, kas uzlabo barības vielu uzsūkšanu un asimilēšanu. Fitopreparātu stabilitāti un reālu iedarbību garantē patentēta AFS tehnoloģija — istabas temperatūrā ražotas sirds formas tabletes kuras pilnībā saglabā dabīgo sastāvdaļu efektivitāti. Tās ilgstoši saglabā savu iedarbību, jo netiek pakļautas termiskai apstrādei. Daudzu bioloģisko mehānismu darbībā liela loma ir dabiskajām antideģeneratīvajām īpašībām, kas piemīt zivju taukiem, kuri ir bagāti ar omega-3 taukskābēm. Zivju tauku īpašības aizsargā pret sirds un asinsvadu slimībām. Veselīgas dabīgās sastāvdaļas: laktofermenti (Enterococcus faecium), parastā raudene (Origanum vulgare), ēdamā kastaņa (Castanea sativa), dabīgi polisaharīdi no ceļteku sēklām (Plantago psyllium), prebiotiķi, elektrolīti un mežrozīte (Rosa canina), kas uzlabo organisma fizioloģisko mehānismu darbību. Omega-3 un omega-6 optimālā attiecība — 1:3.

SASTĀVS: Rīsi, zivju milti (ančouss) 26,1%, zivju olbaltumvielu hidrolizāts, vistu tauki, alus raugs, zivju tauki, aļģes (Ascophyllum nodosum), biešu masa, minerālvielas, dehidrēts raugs (BIO-MOS), FOS, Jukka Šidigera (Yucca Schidigera). — Active Fresh System (AFS) granulas (7% barības): zivju olbaltumvielu hidrolizāts, augu olbaltumvielu hidrolizāti, augu pārstrādes rezultātā iegūti produkti (mežrozīte (Osa canina) 0,0788%), ceļtekas sēklas (lipeklis 1%) — 0,056%, minerālvielas(to skaitā no organiskajām skābēm iegūts kālija sāls — 0,0252%), dehidrēts raugs (BIO-MOS), FOS 0,0019%. Piedevas (uz kg): vitamīns A — 28000 МЕ, vitamīns E — 120 mg, holīna hlorīds — 1000 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts— 160 mg, cinka sulfāta monohidrāts — 75 mg, glicīna hidrāta cinka helāts — 75 mg, glicīna hidrāta vara helāts — 15 mg, vara sulfāta pentahidrāts — 15 mg, magnija oksīds — 15 mg, kālija jodīds — 0,7 mg, nātrija selenīts 0,2 mg, DL-metionīns — 1000 mg, taurīns — 1000 mg. Tehnoloģiskās piedevas: antioksidanti, konservanti, dabīgas izcelsmes ar tokoferolu bagāts ekstrakts — 20,1 mg/kg. Dabīgas augu piedevas (uz kg): parastā raudene (Origanum vulgare) — 326 mg, ēdamā kastaņa (Castanea sativa) — 195 mg, ārstnieciskais rozmarīns (Rosmarinus officinalis) — 0,42 mg Zootehniskās piedevas: laktofermenti (E 1707 Enterococcus faecium DSM 10663-NCIMB 10415) 3,5×109 cfu 110 mg. Barības vielu saturs: mitrums — 9%, kopproteīns — 32%, koptauki un kopeļļas — 12%, jēlšķiedras — 4,2%, koppelni — 8%, omega-3 — 0,61%, omega-6 — 1,78%, Na — 0,4%, K — 0,9%, kalcijs — 0,9%, fosfors — 0,8%. Enerģētiskā vērtība: 3355 kcal/kg — 14,0 MJ/kg.

INDIKĀCIJAS: Akūtas diarejas periodā un atveseļošanās laikā pēc tam: no 1 līdz 2 nedēļām; gremošanas normalizācijai: no 3 līdz 12 nedēļām; hroniskas aizkuņģa dziedzera mazspējas gadījumā ieteicams izmantot visā dzīvnieka dzīves laikā; hiperjutīguma pret barības sastāvdaļām un barības vielām samazināšanai: no 3 līdz 8 nedēļām. Ja nav barības nepanesamības simptomu, barību var izmantot visā dzīvnieka dzīves laikā.

Ražotājs: SanyPet, Itālija