Forza10 Konservi kaķiem NATURAL vista ar tunci un sieru 75g

Pilnvērtīga sabalansēta mitrā barība pieagušiem kaķiem

  • Iepakojuma svars: 75 g
  • Artikuls: 0425175
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 1.90 €
  • Cena €/kg: 25.33 €

1.70 € Cena €/kg: 22.67 €

Apraksts

Forza10 Konservi kaķiem NATURAL vista ar tunci un sieru 75g

FORZA10 Natural Maintenance ir viena no labākajām, tirgū pieejamām barībām kaķu veselībai ikdienā. Šī līnija satur ierobežotu skaitu augstākās kvalitātes izejvielu brīvām no jebkādām farmakoloģiskām un toksiskām atliekvielām, piemēram, tādām, kas parasti atrodas gaļā no intensīvās lopkopības, un ko SANYpet ir identificējis un pierādījis kā galveno iekaisumu rašanos cēloni mājdzivniekiem.  Natural Maintenance līnija ir ideāla veseliem dažāda vecuma un ar dažādu  dzīvesveidu dzīvniekiem, kā arī ikvienam, kurš izvēlas saviem mājdzīvniekiem labāko barību  ar augstu bioloģisko vērtību, viegli sagremojamu un dabiski bagātu ar Omega-3.

FORZA10 garantē  dabīgu konservantu izmantošanu , izmantojot ar tokoferoliem un rozmarīna eļļu bagātus ekstraktus. FORZA10 Natural Maintenance tika izstrādāta divējādu mērķu labad: jūsu dzīvnieka teicamas veselības uzrurēšanai un veselības stāvokļa saglabāšanai, kas atjaunota ar kādas no Forza 10 diētisko barību palīdzības.  

Izvēlies labāko svam kaķim. Vairāk nekā karaliska maltīte jūsu mīlulim.

Ar vistas gaļu, tunci un sieru. Barojoša un viegla mitra barība, kas jūsu kaķim nodrošina sagremojamu un veselīgu olbaltumvielu avotu.
Labākā ikdienas kaķa maltīte: veselīga, barojoša un garšīga tieši tā. Īstā alternatīva mājās gatavotam uzturam!
Uzturēšana ir izstrādājusi jaunu formulu, lai garantētu jūsu mājdzīvnieka ikdienas labsajūtu. Vislabākās kvalitātes gaļa un zivis: tas ir tas, kas uztur uzturēšanu par labāko ikdienas uzturu.

Sastāvs: vistas gaļa (44%), tuncis (23%), siers (6%), rīsi (1%).

Analītiskās sastāvdaļas: mitrums 82%, kopproteīns 14%, jēlnaftas un tauki 0,2%, kopšķiedra 1%, koppelni 2,8%.

Ražotājs: SanyPet, Itālija