Forza10 Konservi kaķiem NATURAL vista ar zirnīšiem un burkāniem 75g

Pilnvērtīga sabalansēta mitrā barība pieagušiem kaķiem

  • Iepakojuma svars: 75 g
  • Artikuls: 0425176
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 1.90 €
  • Cena €/kg: 25.33 €

1.70 € Cena €/kg: 22.67 €

Apraksts

Forza10 Konservi kaķiem NATURAL vista ar zirnīšiem un burkāniem 75g

FORZA10 Natural Maintenance ir viena no labākajām, tirgū pieejamām barībām kaķu veselībai ikdienā. Šī līnija satur ierobežotu skaitu augstākās kvalitātes izejvielu brīvām no jebkādām farmakoloģiskām un toksiskām atliekvielām, piemēram, tādām, kas parasti atrodas gaļā no intensīvās lopkopības, un ko SANYpet ir identificējis un pierādījis kā galveno iekaisumu rašanos cēloni mājdzivniekiem.  Natural Maintenance līnija ir ideāla veseliem dažāda vecuma un ar dažādu  dzīvesveidu dzīvniekiem, kā arī ikvienam, kurš izvēlas saviem mājdzīvniekiem labāko barību  ar augstu bioloģisko vērtību, viegli sagremojamu un dabiski bagātu ar Omega-3.

FORZA10 garantē  dabīgu konservantu izmantošanu , izmantojot ar tokoferoliem un rozmarīna eļļu bagātus ekstraktus. FORZA10 Natural Maintenance tika izstrādāta divējādu mērķu labad: jūsu dzīvnieka teicamas veselības uzrurēšanai un veselības stāvokļa saglabāšanai, kas atjaunota ar kādas no Forza 10 diētisko barību palīdzības.  

Izvēlies labāko svam kaķim. Vairāk nekā karaliska maltīte jūsu mīlulim.

FORZA10 ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem produktiem kaķu ikdienas veselībai. Tas ir ideāli piemērots visiem dzīvniekiem, dažāda vecuma un dzīvesveida, kā arī tiem, kas vēlas barot savus mājdzīvniekus ar kvalitatīvu olbaltumvielu avotu . Izcila bioloģiskā vērtība, viegli sagremojams un bagātināts ar Omega-3.

Sastāvs: vistas gaļa (64%), dārzeņu produkti (no tiem zirņi 4%, burkāni 4%), kukurūza (2%), rīsi (1%).

Analītiskās sastāvdaļas: mitrums 82%, kopproteīns 13%, neapstrādātas eļļas un tauki 0,2%, kopšķiedra 1%, koppelni 3%.

Ražotājs: SanyPet, Itālija