Fypryst Combo Spot-on pretparazitāri pielieni kaķiem un seskiem blusu, ērču, utu novēršanai 50 mg/60 mg N3-bezrecepšu vet.zāles VZR Reģ.Nr.V/DCP/14/0014

pretblusu, preterču pilieni

  • Iepakojumā: 3 gab.
  • Artikuls: fy-cat-50-3
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 14.70 €
  • Cena/gab.: 4.90 €

13.50 € Cena/gab.: 4.50 €

Apraksts

Fypryst Combo 50 mg/60 mg šķīdums uz ādas pilināšanai kaķiem un baltajiem seskiem

Katra 0,5 ml pipete satur

Aktīvās vielas: Fipronils 50 mg, S-metoprēns 60 mg

Indikācijas:

Kaķiem: Blusu invāzijas un jauktas blusu un ērču un/vai utu invāzijas novēršanai:

- Blusu (Ctenocephalides spp.) iznīcināšanai. Insekticīdā iedarbība pret jaunu pieaugušo blusu invāziju ilgst 4 nedēļas. Blusu vairošanās novēršanai, kavējot olu (ovocīda darbība), kāpuru un kūniņu (larvicīda darbība) attīstību no olām, kuras izdējušas pieaugušas blusas 6 nedēļas pēc aplikācijas;

- Ērču (Ixodes ricinus, Dermacentor variablis, Rhipicephalus sanguineus) iznīcināšanai. Šīm zālēm ir akaricida iedarbība pret ērcēm līdz 2 nedēļas ilgi (pamatojoties uz eksperimentāliem datiem).

- Utu (Felicola subrostratus) iznīcināšanai. Šīs veterinārās zāles var lietot blusu izraisīta alerģiska dermatīta (BAD) ārstēšanas stratēģijas ietvaros, ja BAD iepriekš diagnosticējis veterinārārsts.

Baltajiem seskiem: Lieto blusu un jauktas blusu un ērču invāzijas novēršanai:

- Blusu (Ctenocephalides spp.) invāzijas novēršanai. Insekticīdā iedarbība pret jaunu pieaugušo blusu invāziju ilgst 4 nedēļas. Blusu vairošanās novēršanai, kavējot olu (ovocīda darbība), kāpuru un kūniņu (larvicīda darbība) attīstību no olām, kuras izdējušas pieaugušas blusas.

- Ērču (Ixodes ricinus) invāzijas novēršanani. Veterinārajām zālēm ir pastāvīga 4 nedēļu akaracīda iedarbība pret ērcēm (pamatojoties uz eksperimentāliem datiem).

Nelietot : Kaķēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai kaķēniem ar ķermeņa svaru līdz 1 kg. Produktu nelietot baltajiem seskiem līdz 6 mēnešu vecumam. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis u.c.) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo ir iespējamas blakusparādības un var pat iestāties nāve. Tā kā pētījumi nav veikti, šo zāļu lietošana ieteicama tikai mērķa sugām, bet ne citiem dzīvniekiem.

Devas: Vienas pipetes saturs – 0,5 ml, kas atbilst 5 mg/kg fipronila un 6 mg/kg (S)-metoprēna, uzklāšanai uz ādas kaķim.

Vienas pipetes saturs - 0,5 ml, kas atbilst 50 mg fipronila un 60 mg (S)-metoprēna, uzpilināšanai uz ādas baltajam seskam.

 

Ražotājs: KRKA, Slovēnija.