Requal Technique Vital Prof 5L

Šampūns, apmatojuma barošanai, un saveltas spalvas atšķetināšanai

  • Iepakojuma svars: 5 l
  • Artikuls: RQ11
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 113.83 €
  • Cena €/l: 22.77 €

96.76 € Cena €/l: 19.35 €

Apraksts

Requal Technique Vital Prof 5L - šampūns, apmatojuma barošanai, un saveltas spalvas atšķetināšanai.

Īpatnības: restrukturizācija, atšķetināšana
Ļoti koncentrēts profesionāls šampūns ar restrukturizejošu un mīkstinošu iedarbību. Tas nodrošina skaistumu, tam piemīt kondicionējošs efekts uz spalvu ar gariem matiem un vilnainu struktūru, nodrošina visaugstāko aizsardzību un intensīvu barošanu apmatojumam. Tas viegli tīra  spalvu ar maigu un restrukturizējošu krēmu. Šampūns garantē matu savēlumu vienkāršu atšķetināšanu. Regulāri lietojot pastiprinās un aizsargās keratīna struktūru matos un ādā. 
Formula satur dabiskas izcelsmes produktus, lai attīrītu ar īpašu maigumu un kondicionētu mājdzīvnieka matus un ādu;
Pastiprināts ar Re Complex, kas atjauno balansu bojātos matos un ādā; garā, pūkainā, ar noslieci uz savelšanos spalvā;
Bagātināts ar persiku kauliņu eļļu, kas ir lieliska saveltas spalvas atšķetināšani un nodrošina spīdumu. Satur liposomas, kas enerģizē spalvu un piešķir tai briljantspīdumu.
Tas mitrina un ātri nodrošina atbalstu matiem. Nenovājina struktūru un nepārveido dabisko ādas mitrumu , bet katra lietošanas – ārstēšanas reize piešķir matiem vairāk spēka. Garantē lielisku estētisku efektu. Šā produkta regulāra lietošana palīdz padarīt matu tīrīšanu un ķemmēšanu vieglāku un palielina spīdumu un spalvas dabiskās krāsas starojumu. Visām suņu sugām, kurām vajadzīga bieža vannošanās, ar speciālu matus kondicionējošu ārstēšanu.

Lietošana: Atšķaidiet šampūnu ar ūdeni attiecībā 1:10. Vienmērīgi iemasējiet to dziļi spalvā. Izskalojiet un atkārtojiet darbību, līdz iegūstat barojošu, maigi krēmīgas struktūras masu. Ļaujiet tam mirkli iedarboties, pārliecinieties vai produkts sasniedzis matiņu saknes. Kārtīgi izskalojiet.
Visām šķirnēm

Tāpat kā frizieru profesija, arī suņu grumings ir pakļauts jaunajām tendencēm un standartiem. Suņu īpašnieki pilnībā apzinās, cik lielas gruminga iespējas ir mūsdienās. Viņu prasības ir kļuvušas augstākas, tādējādi izdarot daudz lielāku spiedienu profesionālajā grumingā. Tieši tāpēc ReQual produkti ir dabīgi un vairāk nekā 90 procentiem ir bioloģiskās noārdīšanās spējas. ReQual produktu attīstības laikā tie netiek testēti uz laboratorijas dzīvniekiem.

ReQual piedāvā divas suņu kopšanas līnijas: Home line un Technique line. Home line (mājas līnijā) ietilpst šampūni un kopšanas līdzekļi ikdienas vajadzībām, kas ir piemēroti visu šķirņu suņiem un kucēniem gan vilnas kopšanai, gan acu un ausu tīrīšanai. Technique line (profesionālā līnija) ietver sevī profesionālus šampūnus un kopšanas līdzekļus, kas paredzēti suņa sagatavošanai izstādēm, specifisku suņu šķirņu apmatojuma kopšanai, apmatojuma un ādas problēmu ārstēšanai un profilaksei u.c.

Ražotājs: Requal Technique, Itālija