CSI Urine tagad arī Latvijā!

CSI URINE® Dog dzīvnieku urīna traipu un smakas noņēmējs. Cīnās ar urīna smaku, likvidē iestāvējušus un jaunus traipus.

Paklājiem, grīdām, audumiem, būriem. Urīna, izkārnījumu, vēmekļu traipu un smaku likvidēšanai. Drošs mājdzīvniekiem.​

  • Cīnās ar mājdzīvnieku urīnu molekulārajā līmenī.
  • Darbojas uz mājdzīvnieku urīna traipiem, pat vecajiem daudzkārtējiem traipiem.
  • Aptur veco traipu “iezīmēšanu” un smakas vietas.
  • Unikāls dabīgo enzīmu maisījums: nesatur kaitīgas ķīmikālijas.
  • Drošs visiem mājdzīvniekiem un viņu īpašniekiem.

 

 

Lūdzam iedzīvotāju palīdzību un atsaucību, lai apzinātu visas kaķu kolonijas Ogrē un kopā sakoptu pilsētas vidi

Šajā vasarā Ogrē un tās apkārtnē notiks aktīva bezsaimnieku kaķu ķeršana un kastrācija. Tas tiks realizēts pašvaldības projekta “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros, un par tā izpildīšanu rūpēsies brīvprātīgo iedzīvotāju grupa. Kaķu sterilizācijas operācijas un medicīnisko aprūpi nodrošinās “Ogres Veterinārā aptieka – klīnika”.


Projekts paredz īstenot pasaulē veiksmīgi pielietoto bezsaimnieku kaķu kontroles programmu “noķer-sterilizē-atlaiž”, tādā veidā ierobežojot kaķu skaitu pilsētas ielās.
Projekta veiksmīgākai īstenošanai lūdzam ikvienu Ogres iedzīvotāju ziņot par vietām, kurās pulcējas kaķi. Ziņojiet par vietām, kur tie dzīvo un tiek baroti! Ja pazīstat kaķu kolonijas aprūpētāju, lūdzu, aiciniet viņu ziņot par nepieciešamo kaķu kastrāciju! Būsim pateicīgi par jebkuru informāciju.


Ja jūsu mājas pagalmā vai tuvējā apkārtnē uzturas bezsaimnieka kaķi, tad lūgums par to ziņot epastā ogreskaki@gmail.com, norādot konkrētu adresi, kaķu skaitu un arī savu kontaktinformāciju. Līdz pat š.g. 30.septembrim tiks veikta kaķu ķeršana un sterilizācija. Ja kaķis ir pieradis pie cilvēka, tam tiks meklēti jauni saimnieki. Ja kaķis nav socializējams, tad tas pēc sterilizēšanas tiks nogādāts atpakaļ kolonijā.


Vienlaikus atgādinām suņu un kaķu saimniekiem, ka jebkuram mājas dzīvniekam ir jābūt apzīmētam ar kaklasiksnu, ja tas brīvi staigā pilsētas teritorijā, sīkāka informācija šeit: http://www.ogresnamsaimnieks.lv/jaunumi/1025
Lūdzam iedzīvotājus būt vērīgiem un atsaucīgiem, lai apzinātu pēc iespējas vairāk kaķu uzturēšanās vietas!