Aquael Comfortzone Gold sildītājs ar termostatu 75W

35 - 75 litri

Iepakojumā: 1 gab.
Artikuls: 111138
Pieejamība: ir mūsu noliktavā

Cena: 14.96
Cena/gab.: 14.96 €

Parastā cena: 17.60 €
Cena/gab.: 17.60 €
[[count]]
Ielikt grozā

Piegādes iespējas:

Cena: 0.00 € (visiem pasūtījumiem)              46 veikali
Adrešu saraksts
2-4 darba dienu laikā

Cena: 0.00 € (pasūtījumiem virs 30 €)
Adrešu saraksts
2-4 darba dienu laikā

Cena:  0.00 € (pasūtījumiem virs 30 €)
Piegādes noteikumi
2-4 darba dienu laikā

Apraksts

Aquael Comfortzone Gold sildītājs ar termostatu  

Izmērs: 29x29x270 mm

Akvārija apjoms: 35 - 75 litri

Jauda: 75W

Termostata elektrolītisks pārklājums ar tehnisko zeltu, apzeltīti kontaktgali

EKSPLUTĀCIJAS INSTRUKCIJAS
Comfortzone Gold sildītājs ir paredzēts akvārija ūdens sildīšanai. Kontakti ierīcē ir galvaniski noklāti ar zelta kārtu. Tā pasargā tos no oksidācijas, nodrošinot pagarinātu sildītāja mūžu un īpaši augstu ūdens sildīšanas precizitāti. Tas garantē daudzus gadus nekļūdīgas darbības un pilnīgu termālo drošību dzīvniekiem, kas apdzīvo akvāriju. Rūpēs par augstākās kvalitātes ražošanu, katra sastāvdaļa ir pārbaudīta ar datoru profesionālā AQUAEL laboratorijā pirms tiek nodota lietošanā klientiem. Sildītājs darbojas temperatūrā diapazonā no 18°C līdz 32°C. Uzstādītā temperatūra tiek turēta fiksētā līmenī ar precizitāti ±1°C. Izvēloties pareizo sildītāja jaudu, jāņem vērā, ka vēsā vai vējainā istabā jāizvēlas jaudīgāks sildītājs, saskaņā ar tabulu, kura norādīta tehniskajos datos un uz iepakojuma. Comfortzone Gold sildītāji var tikt lietoti gan saldūdens, gan jūras akvārijos. 

DROŠAS LIETOŠAS NOTEIKUMI
Sildītājs ir izgatavots atbilstoši šobrīd spēkā esošajiem drošības standartiem. Sildītājs var tikt apgādāts ar elektrību tikai no tīkla ar piemērotu nominālo spriegumu norādītu uz sildītāja un iepakojuma. Ja sildītājs tiek izņemts no ūdens, tas nedrīkst būt ieslēgts. Nedrīkst lietot bojātu sildītāju vai sildītāju ar bojātu vadu. Savienojošais vads nevar tikt labots vai nomainīts, tāpat arī slēdzis vai kontaktdakšas savienojums nevar tikt mainīti. Bojāta vada gadījumā jāmaina ir viss sildītājs. Ūdens līmenis sildītājā jāuztur līmenī virs uzraksta “MINIMUM” uz sildītāja korpusa. Maksimālais iegrimšanas dziļums: 80cm. Sildītājs ir paredzēts lietošanai tikai telpās un tikai akvārijos. UZMANĪBU: Pirms ieliekat roku ūdenī, jāizslēdz visas akvārijā esošās elektriskās iekārtas un tās jāatvieno no elektrības. Pirms sildītāja izņemšanas no ūdens joprojām jābūt piesardzīgiem, jo tas var palikt karsts ilgāku laika periodu. Šī ierīce nav paredzēta lietošanai cilvēkiem (tajā skaitā bērniem) ar pazeminātām fiziskajām, garīgajām vai maņu spējām, kā arī bez pieredzes un zināšanām, ja vien viņus neuzrauga vai neinstruē ierīces lietošanā persona, kas ir atbildīga par viņu drošību. Bērni ir jāuzrauga, lai pārliecinātos, ka viņi nespēlējas ar ierīci. 
UZMANĪBU! Elektrības vads jāpievino elektrības tīklam veidā, kā norādīts zīmējumā A, tā, lai daļa vada brīvi karājas zem kontakta. Tā mērkis ir, lai novērstu potenciālo kontakta applūšanu gadījumā, ja ūdens kondensējas uz vada.

INSTALĀCIJA
Sildītājs ir ūdensdrošs, pilnībā iegremdējams un var tikt ievietots akvārijā jebkādā pozīcijā. Plastmasas sildītāja galva ar kontroles pogu drīkst stāvēt TIKAI virs ūdens līmeņa vertikālā pozīcijā. Sildītājs nedrīkst iesprūst starp smiltīm vai grunti. Ūdens līmenim jābūt augstākam par minimālo iegremdes līmeni, kurš atzīmēts uz stikla korpusa ar atzīmi “MINIMUM”. Jāpatur prātā arī ka izgarošanas rezultātā ūdens līmenis pazeminās. Sildītāju nedrīkst novietot uz akvārija gultnes. Sildītāju ir jānostiprina uz akvārija sienas ar kronšteinu, kuš ir jānovieto uz augšējās sildītāja daļas, tieši zem tā galvas. Sildītājs jānostiprina vietā ar pastāvīgu un stabilu ūdens plūsmu. Pēc aptuveni 15 minūtēm bimetāla slēdzis uz sildītāja pielāgosies ūdens temperatūrai. Tikai tad siltītāju drīkst pievienot elektrības tīklam.

TEMPERATŪRAS REGULĀCIJA
Lai sildītājs stādātu pienācīgi jaunā vidē, tam nepieciešams noteikts laika periods. Temperatūras stabilizāija sastāv no cikliskas siltuma papildināšanas siltumam, ko akvārijas izplata apkārtējā vidē. Kad LED gaisma uz siltītāja ir ieslēgta, tas nozīmē, ka sildītājs darbojas, kad tā ir izslēgta, siltītājs ir praktiski izslēgts. Pieņemot, ka siltītājam ir atbilstoša jauda un istabas temperatūra ir piemērota, nepieciešamā akvārija temperatūra var tikt uzstādīta ar centrālo  kloķi. Skala, kura redzama uz ārējās virmas atļauj noteikt temperatūru tikai uz indikatīva pamata. Ņemot vērā, ka vides apstākļi var būt citādāki (piem. temperatūra un gaisa plūsma, ūdens cirkulācijas intensitāte, akvārija lielums),  regulators var darboties nedaudz atšķirīgi kā ražošanas kalibrēšanas gadījumā. Tāpēc ir ieteicams novērot sildītāja darbību ar labu akvārija termometru. Šādas nepieciešamības gadījumā regulatora iestatījumi var tikt izlaboti. Nedrīkst pārsniegt regulatora amplitūdu (jūtamu kloķa pretestību).

UZTURĒŠANA, TĪRĪŠANA
Sildītāju nedrīkst izjaukt. Uzturēšana sastāv no periodiskas ārējās virsmas notīrīšanas ar mīkstu sūkli. Ja uz sildītāja ir aplikums, tās ir uzmanīgi jānoņem ar maigu aplikumu noņemošu tīrītāju. Pēc tam ierīce ir uzmanīgi jānoskalo. 

Ražotājs: Aquael, Polija

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības Art.No Cena ar PVN Skaits Ielikt grozā
Aquael Circulator 500 (N) turbīnas ūdens sūknis - pompa 1 gab. 109181 12.92 €
[[product_4261]]
Aquael Circulator 1000 (N) turbīnas ūdens sūknis - pompa 1 gab. 109182 20.32 €
[[product_4262]]
Aquael Circulator 1500 (N) turbīnas ūdens sūknis - pompa 1 gab. 109183 29.24 €
[[product_4263]]
Aquael Circulator 2000 (N) turbīnas ūdens sūknis - pompa 1 gab. 109184 33.92 €
[[product_4264]]

JBL TerraBasis 20L

Terārija pamats
Artikuls: 71012

12.89 €

Parastā cena 15.17 €

Akvārijs Aquael Leddy Set 40 ar aprīkojumu

40 x 25 x 25 cm
Artikuls: 113264

49.50 €

Parastā cena 82.50 €

JAUNS

Aquael magnetic cleaner S 3-6mm

Magnēts stikla tīrīšanai
Artikuls: 246123

11.90 €

Parastā cena 13.90 €

JAUNS

Aquael ULTRA Heater 25w

Akvārija ūdens sildītājs
Artikuls: 115511

23.70 €

Parastā cena 27.90 €

JAUNS

1.60 €

Parastā cena 1.90 €

71.60 €

Parastā cena 84.23 €

JBL ProScape Volcano Mineral 3L

Akvārija grunts apakšējais slānis
Artikuls: 67077

8.93 €

Parastā cena 10.50 €