Akvārijs Aquael Leddy Set Day & Night 40 Melns 25L Akvārijs Aquael Leddy Set Day & Night 40 Melns 25L

Akvārijs Aquael Leddy Set Day & Night 40 Melns 25L

40 x 25 x 25cm

  • Iepakojumā: 1 gab.
  • Artikuls: 122439
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 91.90 €
  • Cena/gab.: 91.90 €

64.30 € Cena/gab.: 64.30 €

Apraksts

Akcijas cena spēkā līdz 31.10.2021.

Melns 40 x 25 x 25cm

25L

Filtrs: ASAP 300
Sildītājs: FIX 50
Stikla biezums (mm): 4
Stikla tips: FLOAT
Lūmeni: 900
Klase: A++

Tagad jūs varat izbaudīt savu akvāriju arī naktī, pateicoties jaunajam DAY & NIGHT apgaismojumam.
Jaunajā Leddy akvārija komplektā ietilpst vāks ar jaunāko LED apgaismojumu. Turklāt komplekts ir aprīkots ar efektīvu filtru un automātisko sildītāju. Leddy komplekts nodrošina
akvārija dzīvnieku un augu drošībai un optimālus dzīves apstākļus. Viegli kopjams dekoratīvs akvārijs, lieliski piemērots ikvienam, ieskaitot iesācējus.

 

 

IZJAUKŠANA UN IZMEŠANA
Ir aizliegts izmest elektriskās ierīces un elektrotehniku atkritumu urnās. Šāda tipa atkritumu širošana un pienācīga utilizācija ir nepieciešama dabiskās vides saglabāšanai. Lietotājs ir atbildīgs par lietotā produkta nogādi īpašajos savākšanas punktos, kur tas tiks pieņemts bez maksas. Jūs varat saņemt informāciju par šādiem punktiem pie vietējām varas iestādēm. 

GARANTIJAS NOTEIKUMI
Ražotājs piešķir protuktam 24 mēnešu garantiju no pirkšanas brīža. Garantija nosedz defektus, kuri ir radušies no ražošanas kļūmēm, kā piemēram defektīviem materiāliem vai montāžas kļūmēm. Garantija nesedz bojājumus, kuri radušies lietotāja vainas dēļ nepareizi pielietojot ierīci vai pielietojot ierīci tam neparedzētiem mērķiem. Uzmanību: jebkura ierīces modifikācija vai izjaukšanas mēģinājums tiek uzskatīts par normālas lietošanas un kopšanas pārkāpumu un padara garantiju par spēkā neesošu. Ja pamaniet nepareizu ierīces darbību, nosūtiet to kopā ar aizpildītu garantijas karti uz ražotāja vai izplatītāja adresi. Ražošanas datuma sakritība iespiesta uz produkta un ierakstīta garantijas kartē ir priekšnoteikums garantijas pieņemšanai. Sekojošie garantijas nosacījumi neizslēdz, ierobežo vai aptur lietotāja tiesības izrietošas no neatbilsības no preces ar līgumu. Garantija attiecas tikai uz ierīces labošanu vai nomaiņu un nesedz izrietošos zaudējumu vai bojājumus dzīviem vai nedzīviem objektiem. Šī procedūra neierobežo likumā par patērētāju tiesību aizsardzību noteiktās patērētāju tiesības.

EKSPLUTĀCIJAS INSTRUKCIJAS
LIETOŠANAS MĒRĶIS 

Leddy Tube ir noņemams apgaismojuma modulis, radīts ievietošanai savienojamās lampās un akvārija vākos Apgaismojuma vāki LEDDY ir paredzēti akvārija apgaismošanai, lai  nodrošinātu akvārija augus ar tiem nepieciešamo dienas gaismu, kā arī lai aizsargātu akvārija zivis no izlekšanas no akvārija, tāpat arī lai aizkavētu ātru akvārija ūdens izgarošanu. 

DROŠAS LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Apgaismojuma vāki LEDDY ir izgatavoti atbilstoši visiem šobrīd spēkā esošajiem drošības standartiem. Pirms jebkurām darbībām ar vāku, kā piemēram pievienošanu, tīrīšanu, ūdens maiņu, dienasgaismas lampas nomaiņu un pirms ieliekat roku ūdenī, vāks ir jāatslēdz no strāvas (izslēdzot slēdzi un izņemot kontaktdakšu no kontaktligzdas). Šajā gadījumā visas citas elektroierīces, kuras atrodas akvārījā,  ir jaātslēdz no strāvas padeves. Nedrīkst lietot bojātu ierīci vai ierīci ar bojātu vadu. Elektrības vads nedrīkst būt nomainīts vai labots. Vada bojājuma gadījumā lūdzu sazinieties ar ražotāja servisa departamentu. Vākus drīkst pielietot tikai akvārijiem un tikai tiem, kas atrodas iekštelpās. Apgaismojuma vāki ir ūdensnecaurlaidīgi īslaicīgā iegremdēšanā ūdenī saskaņā ar IP68 standartiem. Šī ierīce nav paredzēta lietošanai cilvēkiem (tajā skaitā bērniem) ar pazeminātām fiziskajām, garīgajām vai maņu spējām, kā arī bez pieredzes un zināšanām, ja vien viņus neuzrauga vai neinstruē ierīces lietošanā persona, kas ir atbildīga par viņu drošību. Bērni ir jāuzrauga, lai pārliecinātos, ka viņi nespēlējas ar ierīci. 
Zvaniet uz servisu, ja vads ir bojāts. Nepievienojiet slēdzi patvaļīgi. 
UZTURĒŠANA. Tīrīšanai no ārpuses izmantojiet mīkstu drānu un maigu tīrīšanas līdzekli. 

GARANTIJAS TALONA tulkojums
1) Ražošanas datums 
2) Pārdošanas datums
3) Pārdevēja zīmogs un paraksts
4) Klienta piezīmes. Defekta apraksts.

 

Ražotājs: Aquael, Polija