Biodexin ausu losjons 100ml

Ārējās auss tīrīšanai suņiem

  • Iepakojuma svars: 100 ml
  • Artikuls: (BN)
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Cena €/l: 131.60 €

13.16 €

Apraksts

Biodexin ausu losjons 100ml

Ārējās auss tīrīšanai suņiem

Lietošanai dzīvniekiem (suņiem). Izšķīdina ausu sēru, iztīra suņa ārējo auss kanālu, mitrina ādu. Sastāvdaļām piemīt antiseptiska, aizsargājoša un dziedinoša iedarbība. Hlorheksidīnam ir izteikta antibakteriāla iedarbība. Tējas koka eļļai ir antibakteriāla iedarbība, dekspantenolam ir dziedinoša un ādu aizsargājoša ietekme. Sastāvdaļas kompleksi mitrina ādu, un ārējā auss kanālā rada vidi, kas sekmē iekaisuma mazināšanos un ādas atveseļošanos.

SASTĀVS (100ml). Hlorheksidīna diglikonāts 0,5 ml, Austrālijas tējas koka eļļa, dekspantenols, propilēnglikols, kremofors RH40, fenoksietanols, etiletilglicerols, alfa tokoferols, etiķskābe, nātrija acetāta trihidrāts, attīrīts ūdens.

LIETOŠANA. Noskrūvēt vāciņa uzgali. Ievietojiet vāciņa uzgali auss kanālā. Saspiežot flakonu, iepiliniet katrā ausī 5-8 pilienus. Auss pamatni pamasējiet, ļaujiet dzīvniekam papurināt galvu, un noslaukiet lieko iztecējušo šķīdumu ar marles vai kokvilnas salveti. Auss tīrīšanu veikt 2 reizes dienā. Ieteicams lietot saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem.

BRĪDINĀJUMI. Nelietot kaķiem! Dzīvnieka ausu slimību gadījumā konsultēties ar veterinārārstu. Nelietot plīsušas bungādiņas gadījumā, un dzīvniekiem ar jutību pret kādu no sastāvā esošajām vielām. Izvairīties no produkta nokļūšanas uz suņa acu gļotādas. Ja nokļuvis acīs, skalot ar lielu daudzumu tīra dzeramā ūdens, un ja acu kairinājums saglabājas, meklēt veterinārārsta palīdzību. Personām, kas pielieto produktu dzīvniekiem, jāievēro piesardzība, ja ir jutība pret kādu no sastāvā esošajām vielām. Produktu nenorīt. Ja norīts ievērojams produkta daudzums, meklēt medicīnisko palīdzību. Izvairīties no produkta nokļūšanas uz acu gļotādas. Ja nokļuvis acīs, skalot ar lielu daudzumu tīra dzeramā ūdens, un ja acu kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisko palīdzību.

UZGLABĀT temperatūrā līdz 25°C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Sargāt no gaismas un sasalšanas.

Ražotājs: Bioveta, Čehija.