Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ! Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ! Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ! Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ! Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ! Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ!

Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm + bļoda DĀVANĀ!

Kaklasiksna ražota pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās un darbojas līdz 7 -8 mēnešiem, bezrecepšu veterinārās zāles Reģ.Nr. V/DCP/11/0062-01

  • Artikuls: for-2
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 52.00 €

43.60 €

Apraksts

+ bļoda DĀVANĀ!

 Foresto 4,50 g + 2,03 g pretparazītu kakla siksna lieliem suņiem svarā no 8 kg, garums  70cm 

Foresto® ir ražots pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās. Šīs aktīvās vielas drošā, zemā devā tiek pārnestas uz dzīvnieka ādu un apmatojumu, un izplatās pa visu ķermeņa virsmu, lai dzīvnieks būtu aizsargāts. Foresto® rūpīgas pārbaudes ceļā tika atzīts par ļoti efektīvu 8 mēnešu garumā, apstrādājot dzīvnieku tikai vienu reizi.

AKTĪVĀS VIELAS  Imidacloprid, Flumethrin
Viena pelēka, bez smaržas 70 cm (45 g) kakla siksna satur 4,5 g imidakloprīda un 2,03 g flumetrīna 

INDIKĀCIJAS
Blusu invāzijas ārstēšanai un  novēršanai laika periodam  līdz 8 mēnešiem.
Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem.
Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanas programmas.
Zālēm  iedarbība pret ērču invāziju ilgst 8 mēnešus. Iedarbojas arī pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.
Ērces, kas jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kakla siksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka.

Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas.
Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnešanu no pārnēsātāja ērces Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu erlihiozes risku, kopumā 7 mēnešus.
Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

Kaklasiksna ir ūdensizturīga, tās iedarbība turpinās, ja dzīvnieks tiek samitrināts. Tomēr jāizvairās no ilgstošas, intensīvas ūdens iedarbības vai biežas šampūna lietošanas, jo tādejādi zāļu darbības ilgums var samazināties.

Pētījumi parāda, ka dzīvnieka ikmēneša mazgāšana ar šampūnu vai iemērkšana ūdenī būtiski nesamazina 8 mēnešu iedarbības laiku pret ērcēm pēc aktīvās vielas atkārtotas izplatīšanās apmatojumā, turpretī zāļu iedarbība pret blusām pakāpeniski samazinās, sākot no piektā mēneša. 

KONTRINDIKĀCIJAS

  • Nelietot kucēniem, kas ir jaunāki par 7 nedēļām,kā arī dzīvniekiem, kam konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.
  • Nav ieteicams lietot  grūsnām vai laktējošām kucēm.

Lietošanas instrukcija

Ražotājs: Bayer, Vācija