Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm x 3 gab. Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm x 3 gab. Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm x 3 gab. Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm x 3 gab. Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm x 3 gab.

Foresto 4,50 g + 2,03 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna lieliem suņiem (no 8 kg) 70cm x 3 gab.

Kaklasiksna ražota pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās un darbojas līdz 7 -8 mēnešiem, bezrecepšu veterinārās zāles Reģ.Nr. V/DCP/11/0062-01

  • Artikuls: for-2_3
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 44.60 €

35.90 €

Apraksts

 x 3 gab. (cena norādīta par vienu!)

Foresto 4,50 g + 2,03 g pretparazītu kakla siksna lieliem suņiem svarā no 8 kg, garums  70cm 

KAS IR FORESTO?
Foresto ir ilgstošas aizsardzības kakla siksna kaķiem un suņiem pret blusām un ērcēm.

*Kakla siksna nogalina blusas un atbaida un nogalina ērces;
*Tā pasargās jūsu dzīvniekus no nepatīkamas niezes, alerģiskas reakcijas uz kukaiņu kodumiem, kā arī ērču pārnēsātajām slimībām;
*Foresto kakla siksna ir ūdensizturīga. To nav nepieciešams noņemt pirms peldes, kā arī tā ir bez smaržas;
*Nav nepieciešams atcerēties ikmēneša apstrādi – viena kakla siksna nodrošina efektīvu aizsardzību līdz pat 8 mēnešiem.
Bezrecepšu veterinārās zāles. Pirms lietošanas skatīt pievienoto lietošanas instrukciju un glabāšanas nosacījumus.

KĀ STRĀDĀ FORESTO?
Aktīvās vielas ir iestrādātas Foresto polimēra matricā, bet tās neizdalās, kamēr siksna nav uzlikta.
Aktīvās vielas zemās, vienmērīgās devās izdalās no matricas un uzsūcās dzīvnieka ādas un apmatojuma tauku slānī.
Kontrolētas izdalīšanās tehnoloģija nodrošina divu aktīvo vielu pakāpenisku izdalīšanos zemās devās pa visu ķermeņa virsmu.

FORESTO DROŠĪBAS INFORMĀCIJA
Daudzi dzīvnieku īpašnieki baidās izmantot kakla siksnas iespējamo nožņaugšanās draudu dēļ, īpaši kaķiem, tāpēc ir svarīgi atcerēties par 2 soļu atbrīvošanās sistēmu:
1.solis. Pat ja kaķis aizķeras, dzīvnieka paša spēks pateicoties sprūdrata atvēršanās mehānismam ir pietiekams, ļauj siksnai kļūt vaļīgākai.
2.solis. Iepriekšnoteikts lūzumpunkts nodrošina ātru atbrīvošanos no siksnas. 
*Lūzuma punkts ir tikai Foresto kakla siksnām kaķiem.

KĀ UZLIKT FORESTO KAKLA SIKSNU?
Izņemiet kakla siksnu no laminētā maisiņa un atrullējiet, noņemot plastikāta daļiņas, ja tādas ir;
Kad kakla siksna aplikta ap dzīvnieka kaklu, vienu tās galu izvelciet cauri cilpai;
Savelciet, lai starp dzīvnieka kaklu un kakla siksnu var aizbāzt divus pirkstus;
Neatstājiet kakla siksnu pārāk brīvi, jo tad to var nomaukt pāri galvai;
Lieko kakla siksnas galu varat nogriezt atstājot 2cm.

* Pretērču aizsardzība sākas 48 stundas pēc kakla siksnas uzlikšanas, pūkainiem dzīvniekiem ar biezu pavilnu pēc 72 stundām. Pretblusu aizsardzība sākas nekavējoties;
* Pastāvīgai aizsardzībai kakla siksna jāvalkā nepārtraukti, to nenoņemot;
* Periodiski pārbaudiet, vai kakla siksna nav kļuvusi pārāk brīva, ja nepieciešams, pielāgojiet siksnu (Ik pa 4 nedēļām);
* Reizi mēnesī pārbaudiet, vai kakla siksna nav kļuvusi netīra (no iekšpuses). Nepieciešamības gadījumā notīriet siksnu ar mitru audumu;
* Kakla siksna ir ūdensizturīga, tās darbība turpinās, ja dzīvnieks tiek samitrināts, līdz ar to siksnu nav nepieciešams noņemt sunim dodoties peldēties vai to mazgājot;
* Rekomendējam izmantot ādas pH draudzīgus šampūnus dzīvnieku mazgāšanai.
*Darbojas pret utīm suņiem. 

Brīvās dabas bieds – ērces


Vai zināji, ka ērces sāk aktivizēties jau tad, kad temperatūra ārā sasniedz vien 3 grādus? Šie asinssūcēji sagādā diskomfortu ne tikai cilvēkiem, bet arī mājas mīluļiem – suņiem un kaķiem, radot veselības problēmas, kuru novēršana izmaksā krietni dārgāk, nekā profilakses pasākumi.

Ērces ne tikai kož, bet arī pārnēsā slimības, kuras var kaitēt vai pat nonāvēt dzīvnieku, kā arī tās var tikt nodotas cilvēkam.

Kad ērce piesūcas un barojas ar dzīvnieka asinīm, tā savaino asinsvadus, izraisot asinsizplūdumu.

Lai asinis nesarecētu, ērce ielaiž antikaogulantu saturošas siekalas asinsizplūdumā, lai varētu asinis iesūkt. Ērces var palikt piesūkušās vairākas dienas, bet slimības var pārnest praktiski uzreiz.

Ērču siekalas var saturēt tādu slimību kā Laima slimība, anaplazmoze, ērlihioze un babezioze ierosinātājus.

Odi, mušas un citi "briesmoņi"


Odi pārnēsā mikroorganismu - mikrofilāriju. Kad ods iedur savu snuķīti ādā, pa šo atveri asinīs nonāk mikroskopiski, līdz 1 mm lieli tārpi, kuri virzās pa asinīm, veido savas "kolonijas", izaugot pat 17 cm gari. Sunim zem ādas tie var dzīvot pat septiņus gadus bez īpašiem veselības traucējumu simptomiem. Suns tādējādi ir kā tārpu inkubators, nododot tos nākamajiem odiem, kas tārpu devu aiznes tālāk citam dzīvniekam un arī cilvēkam.

Lēcējas un kodējas – blusas


Niknie "kaimiņi" - blusas - ir aktīvas visu gadu. Daudzu suņu un kaķu īpašniekiem tās var radīt īstas mocības. Pat viens blusas kodiens dzīvniekam var izraisīt alerģisku reakciju. Blusa var kost pat 400 reižu dienā, un, ja mājdzīv­nie­kam ir tikai 10 blusas, tas var nozīmēt 4000 kodumu dienā.

Pēc koduma, kad blusa ir paēdusi asinis, lai varētu radīt pēcnācējus, tā var izdēt pat 50 oliņas dienā. Skraidot pa māju, mīlulis tās izkaisa it visur: uz tepiķa, uz dīvāna, gultasveļā un citur, tādējādi palīdzot vairoties blusu armijai. Pēc divām nedēļām no blusu oliņām sāks šķilties jaunā blusu paaudze.

Blusas mēdz apsēst ne tikai suņus un kaķus - tās labprāt barojas arī ar cilvēka asinīm un var pārnēsāt dažādas infekcijas slimības. Blusas ir arī lenteņa jeb tā saucamā "gurķu sēkliņu" lenteņa starpsaimnieks. Suņi un kaķi, sevi laizot, tās norij un tā iegūst lenteņus. Ar šo parazītu var inficēties arī cilvēks.

 

Ražotājs: Bayer, Vācija