Forza10 ADULT CONDRO Active sausā barība suņiem 10kg

Adult Condro Active ir pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem un veciem lielo šķirņu suņiem ar skeleta un muskulatūras sistēmas saslimšanām

 • Iepakojuma svars: 10 kg
 • Artikuls: 0109156
 • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
 • Parastā cena: 74.90 €
 • Cena €/kg: 7.49 €

64.41 € Cena €/kg: 6.44 €

Apraksts

Forza10 ADULT CONDRO Active sausā barība suņiem 10kg

Adult Condro Active ir pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem un veciem lielo šķirņu suņiem ar skeleta un muskulatūras sistēmas saslimšanām.

Dabiskā alternatīva zālēm: barība, kas spēj atrisināt visas galvenās suņu un kaķu veselības problēmas!

“FORZA10 Active Line” barība sastāv no divām komponentēm (AFS tabletēm un graudiņiem), kuras izveidotas tā, lai atrisinātu visas biežāk sastopamās hroniskās un recidivējošās iekaisuma slimības, kas saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību.

Neapstrīdamā efektivitāte ir balstīta uz 4 galvenajiem principiem:

 • Jebkura iespējamā oksitetraciklīna avota izslēgšana, jo Serdžio Kanello (Sergio Canello) ir pierādījis, ka tas ir visbiežākais iekaisuma cēlonis suņiem un kaķiem. Šo antibiotiku legāli un plaši izmanto intensīvajā lopkopībā, taču tā nejaušā kārtā var kļūt toksiska tad, kad tās atliekvielas saistās ar kaulaudiem (sevišķi vistu kaulos). Jebkura kaulus saturoša barības sastāvdaļa no intensīvi audzētiem lauksaimniecības dzīvniekiem var saturēt šo toksīnu un ierosināt vairākas patoloģijas **;
 • Specifisku ārstniecisko augu izmantošana, izvēloties tos pēc to antitoksiskajām, antioksidējošām un imūnmodulējošajām īpašībām (jo imūnsistēmu bieži nomāc oksitetraciklīna toksicitāte, kā arī citi vides piesārņotāji).
 • Specifiska apjoma Omega-3 taukskābju lietošana (tās bieži vien trūkst lielākajā daļā mājdzīvnieku barību), lai nodrošinātu pareizu Omega-3:Omega-6 attiecību.
 • Mencu un anšovu – mazu pelaģisko zivju – izmantošana, jo tās apiet kontaminācijas risku ar smagajiem metāliem un tiek noķertas savvaļā- okeānā. Bez tam, mencas un anšovi tiek pārstrādāti pilnībā, padarot tos par izcilu proteīna avotu ar augstu bioloģisko vērtību, ko raksturo optimāla sagremojamība un oksitetraciklīna atliekvielu neesamība.

“Active Line” barība satur ne tikai savvaļā noķertas zivis kā augstvērtīgu olbaltumvielu avotu, bet tajā tikuši izmantoti arī rīsi un kartupeļi kā hipoalerģisku ogļhidrātu avots un zivju eļļa, kas ir dabiski bagāta ar Omega-3 taukskābēm. Šī barība ir papildināta ar speciālām sirds formas tabletēm, kurās ir iestrādāti ārsniecības augu ekstrakti, kas barību padara īpaši efektīvu dažādu slimību gadījumos.

Atlasītu augu ekstraktu pievienošana – katrs no tiem ir atsevišķi pētīts SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai noteikto to antitoksisko, antioksidantu un imūnmodulējošo iedarbību. Šīs vērtīgās īpašības palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, nodrošinot līdzsvaru imūnsistēmā, kura katru dienu cieš no apkārtējās vides piesārņojuma, izmainot aizsargmehānismus.

 "Nutraceutiska diēta”,  veselīga, pilnvērtīga barība, kas satur viegli sagremojamas un hipoalerģiskas uzturvielas kombinācijā ar zinātniski pierādītiem ārstniecības augu ekstraktiem.

 • Diētiska hipoalerģiska formula, kas īpaši izveidota, lai mazinātu vai npovērstu barības nepanesamību kā rezultātā rodušies skeleta un muskulatūras traucējumi. Īpaši izveidota formula mazinās muskuļu un skeleta sistēmas traucējumu riskus gan augšanas periodā, gan vecumā, gan skeleta sistēmas patoloģiju gadījumos.
 • Īpaši atlasīti standartizēti ārstniecības augu ekstrakti un bioloģiski aktīvās vielas paātrinās atveseļošanās gaitu un uzlabos dzīvnieka dzīves kvalitāti.
 • Bioloģiski aktīvo vielu stabilitāti un funkcionalitāti nodrošina patentētā  AFS (active fresh system) sistēma. Parasti augu ekstrakti un citas bioloģiski aktīvas vielas zaudē savu efektivitāti augstā temperatūrā Ar AFS sistēmu šī vielas tiek ieslēgtas sirdsveida tabletēs, kas gatavotas istabas temperātūrā tā panākot ārstniecības augu stabilitāti. 
 • Pievienotie dabīgie augu esktrakti, tādi kā augu Glikozamīns, Hondroitīna sulfāts, Čitozamīns (chitosan), Boswellia (Boswellia serrata), Velna nags (Harpagophytum procumbens), Zaļo gliemju milti (Perna canaliculus, mollusc meal) palīdz iedarbināt fizioloģiskos muskuļu un skeleta sistēmas aizsardzības mehānismus
 • Optimāla Omega-3:Omega-6 attiecība of 1:4.
 • Sastāvs - rīsi, zivju milti (anšovs) 21%, eļļas un tauki (zivju tauki 4%), aļģes (Ascophyllum nodosum), minerālvielas, FOS, Yucca schidigera(Yucca Schidigera). (AFS)tabletes (7% no barības): zivju olbaltumvielu hidrolizāts 3%, augu olbaltumvielu hidrolizāts, minerālvielas, Hondroitīna sulfāts (no haizivs spurām) 0.072%; augu glikozamīns 0.071%; molusku milti 0.057%; hitozamīns 0.036% Piedevas (uz kg): vitamīns A — 17000 МЕ,  vitamīns Е — 250 mg, Holīna hlorīds 1000 mg; Mikroelementi: Cinka sulfāta monohidrāts  135mg/kg; vara glicīna helāts 39mg/kg, Tehnoloģiskās piedevas : DL metionīns 500 mg/kg, Organoleptiskās piedevas: botāniski definēti dabas produkti: Boswellia serrata 250 mg/kg, Velna nags (harpagophytum procumbens) 243mg/kg, Rosmarinus officinalis 2,7mg/kg.

  Analītiskais sastāvs : mitrums 8%, kopproteīns 26%, koptauki un kopeļļas 12.5%, kopšķiedra 2,6%, koppelni 7.3%, kalcijs 1,3%, fosfors 1,1%, omega-3 3.3%, omega-6 1%.  Enerģētiskā vērtība: 3498 kcal/kg — 14,6 MJ/kg.

 •  

  FORZA10 Condro Active  diētiskā barība, izstrādāta kompānijas SANY pet's Izpētes un attīstības centrā kā efektīvs rīks, lai ievērojami uzlabotu locītavu metabolismu osteoartrītu gadījumos un mazinātu barības nepanesamību ietekmējošu skeleta un muskulatūras sistēmas bojāšanu pieagušiem un veciem suņiem.  Barības izēdināšana palīdz novērst skeleta un muskulatūras traucējumu rašanos un simptomu mazināšanos, kā arī ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti. Barība piemērota suņiem arī ar iedzimtām locītavu un muskuļu saslimšanām. 
  Īpaši atlasītas  bioloģiski aktīvās vielas,  kombinācijā ar jūras zivju izcilām īpašībām ( augstu Omega 3 un EPA taukskābju saturu, augstu olbaltuvielu saturu, augstu sagremojamību) uzrāda ievērojamu efektivitāti locītavu saslimšanu ārstēšanā, darbojas kā  hondroprotektors un uzrāda antioksidatīvu efektu uz skeleta un muskulatūras sistēmu. Visbeidzot, pateicoties augstas kvalitātes olbaltumvielām un ogļhidrātiem (jūras zivis un rīsi ar augstu bioloģisko vērtību), ievērojami samazināts nepanesamība uz kādām no barības vielām.

  Barību paredzēta pieaugušiem  visu šķirņu suņiem ar muskuļu un kaulu sistēmas traucējumiem, locītavu iekaisumiem, suņiem ģenētiski predisponētiem uz locītavu displāzijām un barības alerģijām. Nelietot grūsnām un laktējošām kucēm.


 •  
 •  
 •  
 •  

 

Ražotājs: SanyPet, Itālija