Forza10 ADULT CONDRO L/XL Active sausā barība suņiem 10kg

Adult Condro L/XL Active ir pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem un veciem lielo šķirņu suņiem ar skeleta un muskulatūras sistēmas saslimšanām

 • Iepakojuma svars: 10 kg
 • Artikuls: 0109155
 • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
 • Parastā cena: 74.90 €
 • Cena €/kg: 7.49 €

64.41 € Cena €/kg: 6.44 €

Apraksts

Forza10 ADULT CONDRO L/XL Active sausā barība suņiem 10kg

Adult Condro L/XL Active ir pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem un veciem lielo šķirņu suņiem ar skeleta un muskulatūras sistēmas saslimšanām.

Dabiskā alternatīva zālēm: barība, kas spēj atrisināt visas galvenās suņu un kaķu veselības problēmas!

“FORZA10 Active Line” barība sastāv no divām komponentēm (AFS tabletēm un graudiņiem), kuras izveidotas tā, lai atrisinātu visas biežāk sastopamās hroniskās un recidivējošās iekaisuma slimības, kas saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību.

Neapstrīdamā efektivitāte ir balstīta uz 4 galvenajiem principiem:

 • Jebkura iespējamā oksitetraciklīna avota izslēgšana, jo Serdžio Kanello (Sergio Canello) ir pierādījis, ka tas ir visbiežākais iekaisuma cēlonis suņiem un kaķiem. Šo antibiotiku legāli un plaši izmanto intensīvajā lopkopībā, taču tā nejaušā kārtā var kļūt toksiska tad, kad tās atliekvielas saistās ar kaulaudiem (sevišķi vistu kaulos). Jebkura kaulus saturoša barības sastāvdaļa no intensīvi audzētiem lauksaimniecības dzīvniekiem var saturēt šo toksīnu un ierosināt vairākas patoloģijas **;
 • Specifisku ārstniecisko augu izmantošana, izvēloties tos pēc to antitoksiskajām, antioksidējošām un imūnmodulējošajām īpašībām (jo imūnsistēmu bieži nomāc oksitetraciklīna toksicitāte, kā arī citi vides piesārņotāji).
 • Specifiska apjoma Omega-3 taukskābju lietošana (tās bieži vien trūkst lielākajā daļā mājdzīvnieku barību), lai nodrošinātu pareizu Omega-3:Omega-6 attiecību.
 • Mencu un anšovu – mazu pelaģisko zivju izmantošana, jo tās apiet kontaminācijas risku ar smagajiem metāliem un tiek noķertas savvaļā- okeānā. Bez tam, mencas un anšovi tiek pārstrādāti pilnībā, padarot tos par izcilu proteīna avotu ar augstu bioloģisko vērtību, ko raksturo optimāla sagremojamība un oksitetraciklīna atliekvielu neesamība.

“Active Line” barība satur ne tikai savvaļā noķertas zivis kā augstvērtīgu olbaltumvielu avotu, bet tajā tikuši izmantoti arī rīsi un kartupeļi kā hipoalerģisku ogļhidrātu avots un zivju eļļa, kas ir dabiski bagāta ar Omega-3 taukskābēm. Šī barība ir papildināta ar speciālām sirds formas tabletēm, kurās ir iestrādāti ārsniecības augu ekstrakti, kas barību padara īpaši efektīvu dažādu slimību gadījumos.

Atlasītu augu ekstraktu pievienošana – katrs no tiem ir atsevišķi pētīts SANYpet. Izpētes un attīstības departamentā, lai noteiktu to antitoksisko, antioksidantu un imūnmodulējošo iedarbību. Šīs vērtīgās īpašības palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, nodrošinot līdzsvaru imūnsistēmā, kura katru dienu cieš no apkārtējās vides piesārņojuma, izmainot aizsargmehānismus.

 "Nutraceutiska diēta”,  veselīga, pilnvērtīga barība, kas satur viegli sagremojamas un hipoalerģiskas uzturvielas kombinācijā ar zinātniski pierādītiem ārstniecības augu eskatraktiem.

 • Diētiska hipoalerģiska formula, kas īpaši izveidota, lai mazinātu vai novērstu barības nepanesamību kā rezultātā radušies skeleta un muskulatūras traucējumi. Īpaši izveidota formula mazinās muskuļu un skeleta sistēmas traucējumu riskus gan augšanas periodā, gan vecumā, gan skeleta sistēmas patoloģiju gadījumos.
 • Īpaši atlasīti standartizēti ārstniecības augu ekstrakti un bioloģiski aktīvās vielas paātrinās atveseļošanās gaitu un uzlabos dzīvnieka dzīves kvalitāti.
 • Bioloģiski aktīvo vielu stabilitāti un funkcionalitāti nodrošina patentētā  AFS (active fresh system) sistēma. Parasti augu ekstrakti un citas bioloģiski aktīvas vielas zaudē savu efektivitāti augstā temperatūrā. Ar AFS sistēmu šī vielas tiek ieslēgtas sirdsveida tabletēs, kas gatavotas istabas temperātūrā tā panākot ārstniecības augu stabilitāti. 
 • Pievienotie dabīgie augu esktrakti, tādi kā augu Glikozamīns, Hondroitīna sulfāts, Čitozamīns (chitosan), Boswellia (Boswellia serrata), Velna nags (Harpagophytum procumbens), Zaļo gliemju milti (Perna canaliculus, mollusc meal) palīdz iedarbināt fizioloģiskos muskuļu un skeleta sistēmas aizsardzības mehānismus.
 • Optimāla Omega-3:Omega-6 attiecība of 1:4.

 •  
 •  
 •  
 •  

Sastāvs (barības graudiem): rīsi, zivju milti, zivju eļļa, rīsu milti, alus raugs, biešu mīkstums, minerālvielas, sausais raugs (Bio MOS), FOS, Yucca schidigera. (AFS Tabletē - 7%): hidrolizētas zivju olbaltumvielas, hidrolizētas augu olbaltumvielas, minelālvielas, hondroitīna sulfāts (iegūts no haizivs skrimšļa) 0.0811%, augu glikozamīns 0.0810%, molusku milti 0.0635%, hitozamīns 0.0400%.

Piedevas: vitamīni: vitamīns A 15000 IU/kg, vitamīns E /all-rac-alpha-tocopheryl acetāts 200 mg/kg, vitamīns C 250 mg/kg, holīna hlorīds 1000 mg/kg. Mikroelementi: vara aminoskābes helāts 20 mg/kg. Uzturfizioloģiskās piedevas: DL-metionīns 500 mg/kg. Zootehniskās piedevas: antioksidanti, konservanti, tokoferoliem bagāts ekstrakts 29.6 mg/kg. Organoleptiskās piedevas botāniski definēti dabīgie produkti: Boswellia serrata 250 mg/kg, Harpagophytum procumbens 243 mg/kg, Rosmarinus officinalis 0.61 mg/kg.

Analītiskais sastāvs: mitrums 9%, kopproteīns 26%, koptauki 16%, kopšķiedra 2.1%, koppelni 7.5%, kalcijs 1.2%, fosfors 1%, Omega3 3.3%, Omega 6 1%. Enerģētiskā vērtība 3646 kcal/kg - 15.3 MJ/kg.

FORZA10 Condro Active L/XL  diētiskā barība, lai ievērojami uzlabotu locītavu metabolismu osteartrītu gadījumos un mazinātu barības nepanesamību, ietekmējošu skeleta un muskulatūras sistēmu pieagušiem un veciem suņiem.  Barības izēdināšana palīdzēs novērst skeleta un muskulatūras traucējumu rašanos un simptomu mazināšanos, kā arī ievērojami uzlabos dzīves kvalitāti. Barība piemērota suņiem arī ar iedzimtām locītavu un muskuļu saslimšanām. 
Īpaši atlasītas  bioloģiski aktīvās vielas kombinācijā ar jūras zivju izcilām īpašībām ( augstu Omega 3 un EPA taukskābju saturu, augstu olbaltuvielu saturu, augstu sagremojamību) uzrāda ievērojamu efektivitāti locītavu saslimšanu novēršanā, darbojas kā  hondroprotektors un uzrāda antioksidatīvu efektu uz skeleta, muskulatūras sistēmu. Visbeidzot, pateicoties augstas kvalitātes olbaltumvielām un ogļhidrātiem (jūras zivis un rīsi ar augstu bioloģisko vērtību), ievērojami samazināts nepanesamība uz kādām no barības vielām.

Barība paredzēta pieaugušiem  un veciem suņiem ar muskuļu un kaulu sistēmas traucējumiem, locītavu iekaisumiem, suņiem ģenētiski predisponētiem uz locītavu displāzijām un barības alerģijām. Nelietot grūsnām un laktējošām kucēm.

 

Ražotājs: SanyPet, Itālija