Forza10 CATALYSIS Carminal Pets 30ml

CARMINAL Pets - papildbarība dzīvniekiem ar gremošanas trakta saslimšanām

  • Iepakojuma svars: 30 ml
  • Artikuls: carminal_30ml
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 6.67 €
  • Cena €/l: 222.33 €

5.99 € Cena €/l: 199.67 €

Apraksts

Forza10 CATALYSIS Carminal Pets 30ml

CARMINAL Pets - papildbarība dzīvniekiem ar gremošanas trakta saslimšanām.

Spāņu kompānija Catalysis S.L. ir izstrādājusi  unikālu produktu līniju veterinārārstu praksēm. Catalysis produktu augstā efektivitāte slēpjas unikālā MOLEKULĀRĀS AKTIVIZĀCIJAS procesā, kuras rezultātā ievērojami palielinās antioksidatīvo molekulu bioloģiskā aktivitāte un bioķīmiskā reaktivitāte. Pateicoties šim molekulārās aktivizācijas procesam, mūsu produkti iedarbojas nekavējoties un uzrāda  lieliskus rezultātus. Papildus visam, tie neizraisa komplikācijas un blakusparādības, kā arī nav negatīvas mijiedarbītas ar tradicionālām ārstēšanas metodēm. Tos droši var izmantot kā papildus terapiju dažādu slimību ārstēšanai un atbalstam.

Mūsu mērķis ir atklāt un attīstīt preparātus un ārstēšanas metodes bez agresīvu medikamentu lietošanas, kas parasti izraisa dažādas blakusparādības.

Visi mūsu izstrādātie produkti ir pilnīgi nekaitīgi. Produktu pamatā ir spēcīgi ANTIOKSIDANTI, kas darbojas kā BRĪVO RADIKĀĻU neitralizētāji organismā. Mūsu labortorijas ir GMP sertificētas un aprīkotas ar visprogresīvākajām iekārtām un tehnoloģijām, līdz ar to stingri kontrolētas pēc Eiropas Savienības standartiem.

Mūsu izaicinājums ir atklāt un attīstīt arvien jaunas formulas un vielas, kas būtu kā risinājums dzīvnieku slimību apkarošanā.

INDIKĀCIJAS:

CARMINAL Pets, papildbarība veterinārajai lietošanai. Iepakojums 150 ml un 30 ml – šķīdums iekšķīgai lietošanai lolojumdzīvniekiem. Indicēts dzīvniekiem ar gremošanas sistēmas traucējumiem, palīdz atjaunot kuņģa un zarnu gļotādu. Palīdz samazināt skābumu kuņģī, uzpūšanos, kolikas un izvadīt gāzes. Piemīt spazmolītisks efekts

Lietošana: Suņi un kaķi 1ml/ uz 5 kg svara 2x dienā. Citām dzīvnieku sugām 1 ml 2x dienā. Pirms lietošanas, konsultējieties ar savu veterinārārstu. Uzglabāšana: uzglabāt labi noslēgtu vēsā un sausā vietā.

SASTĀVS 150 ml: Alveja 15 g, fenhelis 0,6 g, Opuntia Ficus un Olea Europaea 3 g PIEDEVAS: Glutamīns 0,3 g, Folijskābe 0,6 mg, piridoksāls 6 mg, riboflavīns 0,45 mg, cinka sulfāts 120 mg, likorices ekstrakts 0.3 g, aknu aromāts 0,3 g, nātrija benzoāts 0,3 g, kālija sorbāts 0,3 g un udens līdz 150 ml.

UZTURVĒRTĪBA 100 g: Energētiskā vērtība 16 kcal (68kJ), olbaltumvielas 1,09 g, Ogļhidrāti 1,7 g, tauki 0,0 g

 

Ražotājs: Catalysis S.L, Spānija