Forza10 DEFENSE IMMUNO Active sausā barība suņiem 10kg

Pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem suņiem ar saslimšanām, ko veicinājis imunitātes trūkums

 • Iepakojuma svars: 10 kg
 • Artikuls: 0924010
 • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
 • Parastā cena: 84.99 €
 • Cena €/kg: 8.50 €

76.49 € Cena €/kg: 7.65 €

Apraksts

Forza10 DEFENSE IMMUNO Active sausā barība suņiem 10kg

Dabiskā alternatīva zālēm: barība, kas spēj atrisināt visas galvenās suņu un kaķu veselības problēmas!

“FORZA10 Active Line” barība sastāv no divām komponentēm (AFS tabletēm un graudiņiem), kuras izveidotas tā, lai atrisinātu visas biežāk sastopamās hroniskās un recidivējošās iekaisuma slimības, kas saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību.

Neapstrīdamā efektivitāte ir balstīta uz 4 galvenajiem principiem:

 • Jebkura iespējamā oksitetraciklīna avota izslēgšana, jo Serdžio Kanello (Sergio Canello) ir pierādījis, ka tas ir visbiežākais iekaisuma cēlonis suņiem un kaķiem. Šo antibiotiku legāli un plaši izmanto intensīvajā lopkopībā, taču tā nejaušā kārtā var kļūt toksiska tad, kad tās atliekvielas saistās ar kaulaudiem (sevišķi vistu kaulos). Jebkura kaulus saturoša barības sastāvdaļa no intensīvi audzētiem lauksaimniecības dzīvniekiem var saturēt šo toksīnu un ierosināt vairākas patoloģijas **;
 • Specifisku ārstniecisko augu izmantošana, izvēloties tos pēc to antitoksiskajām, antioksidējošām un imūnmodulējošajām īpašībām (jo imūnsistēmu bieži nomāc oksitetraciklīna toksicitāte, kā arī citi vides piesārņotāji).
 • Specifiska apjoma Omega-3 taukskābju lietošana (tās bieži vien trūkst lielākajā daļā mājdzīvnieku barību), lai nodrošinātu pareizu Omega-3:Omega-6 attiecību.
 • Mencu un anšovu – mazu pelaģisko zivju izmantošana, jo tās apiet kontaminācijas risku ar smagajiem metāliem un tiek noķertas savvaļā- okeānā. Bez tam, mencas un anšovi tiek pārstrādāti pilnībā, padarot tos par izcilu proteīna avotu ar augstu bioloģisko vērtību, ko raksturo optimāla sagremojamība un oksitetraciklīna atliekvielu neesamība.

“Active Line” barība satur ne tikai savvaļā noķertas zivis kā augstvērtīgu olbaltumvielu avotu, bet tajā tikuši izmantoti arī rīsi un kartupeļi kā hipoalerģisku ogļhidrātu avots un zivju eļļa, kas ir dabiski bagāta ar Omega-3 taukskābēm. Šī barība ir papildināta ar speciālām sirds formas tabletēm, kurās ir iestrādāti ārsniecības augu ekstrakti, kas barību padara īpaši efektīvu dažādu slimību gadījumos.

Atlasītu augu ekstraktu pievienošana – katrs no tiem ir atsevišķi pētīts SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai noteiktu to antitoksisko, antioksidantu un imūnmodulējošo iedarbību. Šīs vērtīgās īpašības palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, nodrošinot līdzsvaru imūnsistēmā, kura katru dienu cieš no apkārtējās vides piesārņojuma, izmainot aizsargmehānismus.

"Nutraceutiska diēta”,  veselīga, pilnvērtīga barība, kas satur viegli sagremojamas un hipoalerģiskas uzturvielas kombinācijā ar zinātniski pierādītiem ārstniecības augu ekstraktiem.

Diētiska hipoaleģiska formula, kas īpaši izveidota, lai mazinātu vai novērstu barības nepanesamību kā rezultātā tiek ietekmēta  imūnsistēma. Īpaši atlasīti standartizēti ārstniecības augu ekstrakti un bioloģiski aktīvās vielas paātrinās atveseļošanās gaitu un uzlabos dzīvnieka dzīves kvalitāti.

Bioloģiski aktīvo vielu stabilitāti un funkcionalitāti nodrošina patentētā  AFS (active fresh system) sistēma. Parasti augu ekstrakti un citas bioloģiski aktīvas vielas zaudē savu efektivitāti augstā temperatūrā Ar AFS sistēmu šī vielas tiek ieslēgtas sirdsveida tabletēs, kas gatavotas istabas temperātūrā tā panākot ārstniecības augu stabilitāti. 

 • Pievienotie dabīgie augu esktrakti, uzskaitīti sadaļā "Bioloģiski aktīvās vielas" palīdzēs stiprināt fizioloģiskos aizsargmehānismus. Optimāla Omega-3:Omega-6 attiecība 1:0.8.

Sastāvs (barības graudiņu): rīsu milti, siļķu milti (11%), hidrolizētas zivju olbaltumvielas, zivju eļļa (3.5%), aļģes (Ascophyllum nodosum) (4%), alus raugs, biešu mīskstums, minerālvielas, kukurūzas eļļa, sausais raugs (Bio MOS), FOS, Yucca schidigera. - (AFS tabletes - 7%): hidrolizētas zivju olbaltumvielas (2.3%), hidrolizētas kartupeļu olbaltumvielas, minerālvielas, svaigi augļu un dārzeņu produkti un to pārstrādes produkti (Cucumis meloc 0.030%, Carica papaya 0.0135%), augu pārstrādes produkti (Aloe vera 0.0135%), aļģes (Haematococcus pluvialis (astaxanthin 0.0049%)), resveratrols (0.0007%).

Piedevas: vitamīni: vitamīns A 17000 IU/kg, vitamīns E - 250 mg/kg, vitamīns D3 - 1000 ME, vitamīns C 250 mg/kg, holīna hlorīds 700 mg/kg. Mikroelementi: cinka sulfāta monohidrāts 137 mg/kg, vara glicīna helāts 39 mg/kg. Uzturtehnoloģiskās piedevas: DL-metionīns 500 mg/kg, L-karnitīns 425 mg/kg. Tehnoloģiskās piedevas: antioksidanti, konservanti, tokoferoliem bagāti dabīgie ekstrakti 17.2 mg/kg. Sensorās piedevas: botāniski definēti produkti: Curcuma longa 102 mg/kg, Camellia sinensis 70 mg/kg, Punica granatum 70 mg/kg, Piper nigrum 30 mg/kg, Rosmarinus officinalis 0.4 mg/kg.

Analītiskais sastāvs: mitrums 9%, kopproteīns 25%, koptauki 12%, kopšķiedra 2.8%, koppelni 6%, kalcijs 1.2%, fosfors 1.1%, Omega3 1.6%, Omega6 1.25%. Enerģētiskā vērtība: 3512 kcal/kg - 14.7 MJ/kg.

Imūnsistēma ir būtiska, lai saglabātu labu veselību. FORZA10 Defense (Immuno) Active ir efektīva diētiskā barība, kas palīdz stiprināt suņu imūnsistēmu. Tā ir piemērota visos gadījumos, kad ir konstatēts:

 • stress vai nogurums, vecums, vai vēzis
 • vielmaiņas traucējumi (aptaukošanās, diabēts, hipotiroidisms, Cushing disease)
 • virusālas, parazītiskas, bakteriālas salimšanas 
 • imūndeficīta saslimšanas (keratoconjunctivitis, systemic lupus erythematosus, pemphigus, IBD)

Nelietot: grūsnām un laktējošām kucēm.

 

Ražotājs: SanyPet, Itālija