Forza10 DERMO Active sausā barība suņiem 10kg

Pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem visu šķirņu suņiem ar apmatojuma problēmām un ādas saslimšanām

 • Iepakojuma svars: 10 kg
 • Artikuls: 0903010
 • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
 • Parastā cena: 75.27 €
 • Cena €/kg: 7.53 €

67.75 € Cena €/kg: 6.78 €

Apraksts

Forza10 DERMO Active sausā barība suņiem 10kg

“FORZA10 Active Line” barība sastāv no divām komponentēm (AFS tabletēm un graudiņiem), kuras izveidotas tā, lai atrisinātu visas biežāk sastopamās hroniskās un recidivējošās iekaisuma slimības, kas saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību.

Neapstrīdamā efektivitāte ir balstīta uz 4 galvenajiem principiem:

 • Jebkura iespējamā oksitetraciklīna avota izslēgšana, jo Serdžio Kanello (Sergio Canello) ir pierādījis, ka tas ir visbiežākais iekaisuma cēlonis suņiem un kaķiem. Šo antibiotiku legāli un plaši izmanto intensīvajā lopkopībā, taču tā nejaušā kārtā var kļūt toksiska tad, kad tās atliekvielas saistās ar kaulaudiem (sevišķi vistu kaulos). Jebkura kaulus saturoša barības sastāvdaļa no intensīvi audzētiem lauksaimniecības dzīvniekiem var saturēt šo toksīnu un ierosināt vairākas patoloģijas **;
 • Specifisku ārstniecisko augu izmantošana, izvēloties tos pēc to antitoksiskajām, antioksidējošām un imūnmodulējošajām īpašībām (jo imūnsistēmu bieži nomāc oksitetraciklīna toksicitāte, kā arī citi vides piesārņotāji).
 • Specifiska apjoma Omega-3 taukskābju lietošana (tās bieži vien trūkst lielākajā daļā mājdzīvnieku barību), lai nodrošinātu pareizu Omega-3:Omega-6 attiecību.
 • Mencu un anšovu – mazu pelaģisko zivju – izmantošana, jo tās apiet kontaminācijas risku ar smagajiem metāliem un tiek noķertas savvaļā- okeānā. Bez tam, mencas un anšovi tiek pārstrādāti pilnībā, padarot tos par izcilu proteīna avotu ar augstu bioloģisko vērtību, ko raksturo optimāla sagremojamība un oksitetraciklīna atliekvielu neesamība.

“Active Line” barība satur ne tikai savvaļā noķertas zivis kā augstvērtīgu olbaltumvielu avotu, bet tajā tikuši izmantoti arī rīsi un kartupeļi kā hipoalerģisku ogļhidrātu avots un zivju eļļa, kas ir dabiski bagāta ar Omega-3 taukskābēm. Šī barība ir papildināta ar speciālām sirds formas tabletēm, kas ir dabisko ekstraktu avots, sajauktām ar graudiņiem 7% apjomā. Pateicoties mūsu patentētajai AFS (Active Fresh System) tehnoloģijai, tabletes ir auksti saspiestas, lai saglabātu tajās esošo augu ekstraktu efektivitāti.

Atlasītu augu ekstraktu pievienošana – katrs no tiem ir atsevišķi pētīts SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai noteikto to antitoksisko, antioksidantu un imūnmodulējošo iedarbību. Šīs vērtīgās īpašības palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, nodrošinot līdzsvaru imūnsistēmā, kura katru dienu cieš no apkārtējās vides piesārņojuma, izmainot aizsargmehānismus.

"Nutraceutiska diēta”,  veselīga, pilnvērtīga barība, kas satur viegli sagremojamas un hipoalerģiskas uzturvielas kombinācijā ar zinātniski pierādītiem ārstniecības augu eskatraktiem.

Diētiska hipoalerģiska formula, kas īpaši izveidota, lai mazinātu vai novērstu barības nepanesamību kā rezultātā radušies ādas un apmatojuma stāvokļa  traucējumi. Īpaši izveidota formula mazinās ādas un apmatojuma saslimšanu riskus. Īpaši atlasīti standartizēti ārstniecības augu ekstrakti un bioloģiski aktīvās vielas paātrinās atveseļošanās gaitu un uzlabos dzīvnieka dzīves kvalitāti.

 • Bioloģiski aktīvo vielu stabilitāti un funkcionalitāti nodrošina patentētā  AFS (active fresh system) sistēma. Parasti augu ekstrakti un citas bioloģiski aktīvas vielas zaudē savu efektivitāti augstā temperatūrā Ar AFS sistēmu šī vielas tiek ieslēgtas sirdsveida tabletēs, kas gatavotas istabas temperātūrā tā panākot ārstniecības augu stabilitāti. 
 • Pievienotie dabīgie augu esktrakti tādi kā alveja (Aloe vera)diždadzis (Arctium lappa), Malva (Malva sylvestris), upenes (Ribes nigrum), palīdz uzlabot visus fizioloģiskos aizsargmehānismus. optimāla Omega-3:Omega-6 attiecība 1:3.

Sastāvs (barības graudiņiem): kartupeļi, zivju milti (anšovi) 21%, kartupeļu ciete, tauki un eļļas (fzivju eļļa 4.5%), kartupeļu olbaltums, aļģes (Ascophyllum nodosum), minerālvielas, FOS, Yucca schidigera. - (AFS Tabletes - 7%): hidrolizēts zivs olbaltums 3%, hhidrolizēts kartupeļu proteīns, minerālvielas, augļu un dārzeņu pārstrādes produkti (Carica papaya 0.0151%), augu pārstrādes produkti (Aloe vera 0.0116%)

Piedevas: vitamīni: vitamīns A 17000 IU/kg, vitamīns D3 1000 IU/kg, vitamīns E/all-rac-alpha-tocopheryl acetāts 250 mg/kg, vitamīns C 250 mg/kg, vitamīns B1 2.5 mg/kg, vitamīns B2 8 mg/kg, vitamīns B6 6.5 mg/kg, vitamīns B12 0.05 mg/kg, vitamīns PP 21 mg/kg, folijskābe 1.6 mg/kg, D-pantotēnskābe 13.8 mg/kg, holīna hlorīds 1000 mg/kg. Mikroelementi: cinka sulf;ata monohidrāts135 mg/kg, vara aminoskābes helāts 39 mg/kg. Uzturfizioloģiskās piedevas: DL-metionīns 500 mg/kg. Organoleptiskās piedevas: botāniski definēti augi: Punica granatum 103 mg/kg, Rosmarinus officinalis 1.8 mg/kg.

Analītiskais sastāvs: mitrums 8%, kopproteīns 23.5%, koptauki 12%, kopšķiedra 2.7%,koppelni7.7%, kalcijs 1.4%,fosfors 1.2%, Omega3 1.2%, Omega6 3.5%. Enerģētiskā vērtība: 3456 kcal/kg - 14.5 MJ/kg

FORZA10 Dermo Active ir īpaša pilnvērtīga, sabalansēta diētiskā barība, radīta kompānijas SANYpet’s Izpētes un attīstības centrā pieaugušiem suņiem ar ādas un apmatojuma problēmām tādām, kā dermatozes, nieze, pastiprināta apmatojuma izkrišana, seboreja, blaugznošanās, ādas apsārtums, slikta smaka.

Nelietot: grūsnām un laktējošām kucēm.

 

Ražotājs: SanyPet, Itālija