Forza10 LUX OPHTALMIC Active sausā barība suņiem 4kg

Lux Active ir pilnvērtīga diētiskā barība suņiem ar acu saslimšanām

 • Iepakojuma svars: 4 kg
 • Artikuls: 0923004
 • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
 • Parastā cena: 38.94 €
 • Cena €/kg: 9.74 €

35.05 € Cena €/kg: 8.76 €

Apraksts

Forza10 LUX OPHTALMIC Active sausā barība suņiem 4kg

Dabiskā alternatīva zālēm: barība, kas spēj atrisināt visas galvenās suņu un kaķu veselības problēmas!

“FORZA10 Active Line” barība sastāv no divām komponentēm (AFS tabletēm un graudiņiem), kuras izveidotas tā, lai atrisinātu visas biežāk sastopamās hroniskās un recidivējošās iekaisuma slimības, kas saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību.

Neapstrīdamā efektivitāte ir balstīta uz 4 galvenajiem principiem:

 • Jebkura iespējamā oksitetraciklīna avota izslēgšana, jo Serdžio Kanello (Sergio Canello) ir pierādījis, ka tas ir visbiežākais iekaisuma cēlonis suņiem un kaķiem. Šo antibiotiku legāli un plaši izmanto intensīvajā lopkopībā, taču tā nejaušā kārtā var kļūt toksiska tad, kad tās atliekvielas saistās ar kaulaudiem (sevišķi vistu kaulos). Jebkura kaulus saturoša barības sastāvdaļa no intensīvi audzētiem lauksaimniecības dzīvniekiem var saturēt šo toksīnu un ierosināt vairākas patoloģijas **;
 • Specifisku ārstniecisko augu izmantošana, izvēloties tos pēc to antitoksiskajām, antioksidējošām un imūnmodulējošajām īpašībām (jo imūnsistēmu bieži nomāc oksitetraciklīna toksicitāte, kā arī citi vides piesārņotāji).
 • Specifiska apjoma Omega-3 taukskābju lietošana (tās bieži vien trūkst lielākajā daļā mājdzīvnieku barību), lai nodrošinātu pareizu Omega-3:Omega-6 attiecību.
 • Mencu un anšovu – mazu pelaģisko zivju – izmantošana, jo tās apiet kontaminācijas risku ar smagajiem metāliem un tiek noķertas savvaļā- okeānā. Bez tam, mencas un anšovi tiek pārstrādāti pilnībā, padarot tos par izcilu proteīna avotu ar augstu bioloģisko vērtību, ko raksturo optimāla sagremojamība un oksitetraciklīna atliekvielu neesamība.

“Active Line” barība satur ne tikai savvaļā noķertas zivis kā augstvērtīgu olbaltumvielu avotu, bet tajā tikuši izmantoti arī rīsi un kartupeļi kā hipoalerģisku ogļhidrātu avots un zivju eļļa, kas ir dabiski bagāta ar Omega-3 taukskābēm. Šī barība ir papildināta ar speciālām sirds formas tabletēm, kurās ir iestrādāti ārsniecības augu ekstrakti, kas barību padara īpaši efektīvu dažādu slimību gadījumos.

Atlasītu augu ekstraktu pievienošana – katrs no tiem ir atsevišķi pētīts SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai noteikto to antitoksisko, antioksidantu un imūnmodulējošo iedarbību. Šīs vērtīgās īpašības palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, nodrošinot līdzsvaru imūnsistēmā, kura katru dienu cieš no apkārtējās vides piesārņojuma, izmainot aizsargmehānismus.

"Nutraceutiska diēta”,  veselīga, pilnvērtīga barība, kas satur viegli sagremojamas un hipoalerģiskas uzturvielas kombinācijā ar zinātniski pierādītiem ārstniecības augu eskatraktiem. Īpaši izstrādātā formula apmierina visu suņu ar cu saslimšanām vajadzības.

Standartizēti augu ekstrakti, iekļauti šajā diētā pateicoties to labvēlīgai ietekmei uz  acīm, pastiprina diētas efektivitāti.

Bioloģiski aktīvo vielu stabilitāti un funkcionalitāti nodrošina patentētā  AFS (active fresh system) sistēma. Parasti augu ekstrakti un citas bioloģiski aktīvas vielas zaudē savu efektivitāti augstā temperatūrā Ar AFS sistēmu šī vielas tiek ieslēgtas sirdsveida tabletēs, kas gatavotas istabas temperātūrā tā panākot ārstniecības augu stabilitāti.

Pievienotie dabīgie augu esktrakti tādi kā Vīnkoks(Vitis vinifera), Bioflavonoīdi Karotenoīdi, Upenes (Ribes nigrum), Kurkuma (Curcuma longa), Astaxantīns, un  Alveja (Aloe vera), dod pozitīvu ietekmi uz redzes aparātu.Optimāla Omega-3:Omega-6 attiecība of 1:4.

Sastāvs (barības graudos): rīsi, zivju milti (anšovs) 21%, eļļas un tauki (zivju eļļa 4%), aļģes (Ascophyllum nodosum), minerālvielas, FOS, Yucca schidigera. - (AFS Tabletes - 7%): hidrolizētas zivju olbaltumvielas 2.4%, hidrolizētas augu olbaltumvielas, minerālvielas, augu pārstrādes produkti (Aloe vera 0.0115%), aļģes (Haematococcus pluvialis (astaxanthin 0.0077%)), žāvēts augļu mīkstums (bioflavonoids 0.0074%).

Piedevas vitamīni: vitamīns A 17000 IU/kg, vitamīns D3 1000 IU/kg, vitam;ins E/all-rac-alpha-tocopheryl acetāts 250 mg/kg, vitamīns C 250 mg/kg, holīna hlorīds 1000 mg/kg. Mikroelementi: cinka sulfāta monohidrāts 135 mg/kg, vara aminoskābes helāts 39 mg/kg. Uzturtehnoloģiskās piedevas: DL-metionīns 500 mg/kg. Sensorās piedevas: botāniski definēti produkti: Curcuma longa 264 mg/kg, Rosmarinus officinalis 18.1 mg/kg.

Analītiskais sastāvs: mitrums 8%, kopproteīns 26%, koptauki 12.5%, kopšķiedra 2.6%, koppelni 7.3%, Ca1.3%, P 1.1%, Omega3 0.98%, Omega6 3.92%. Enerģētiskā vērtība 3498 kcal/kg - 14.6 MJ/kg.

FORZA10 Ophtalmic Active ir īpaša diēta oftalmoloģisku traucējumu gadījumos suņiem. Īpaši noderīgi visos gadījumos, kad konstatēts

 • eratokonjuktivīts
 • acs apsārtums
 • radzenes un konjuktīvas traucējumi
 • pārmērīga asaru veidošanās
 • hiperpigmentācija

Nelietot grūsnām un laktējošām kucēm 

 

Ražotājs: SanyPet, Itālija