Forza10 Mr.Fruit NEUTERED sausā barība sterilizētiem kaķiem 400g

pilnvērtīga, sabalansēta sausā barība sterilizētiem kaķiem

  • Iepakojuma svars: 400 g
  • Artikuls: 0210400
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 5.68 €
  • Cena €/kg: 14.20 €

5.10 € Cena €/kg: 12.75 €

Apraksts

Forza10 Mr.Fruit NEUTERED sausā barība sterilizētiem kaķiem 400g

Sula no dabīgām izejvielām ikvienam kaķa dzīves posmam un dzīvesveidam. Krāsainie augļi veselībai!

Tāpat kā mums, arī kaķiem dažādos dzīves posmos ir atšķirīgas vajadzības un ne visiem ir vienāds dzīvesveids. “Mr.Fruit” to ir ņēmis vērā un izveidojis dažādu krāsu barības līniju, kurā katru produktu raksturo noteikts augļu ekstraktu saturs.

Dzīvo tikai iekštelpās vai iet ārā, pieaudzis vai vēl kaķēns: katram no viņiem ir jāsaņem tas, kas viņiem ir nepieciešams visvairāk.

“Mr.Fruit” līnija: augļu sulas ar antioksidantu īpašībām.

Pilnvērtīgā “Mr.Fruit” līnija kaķiem tika izgatavota SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai vienlaikus nodrošinātu labas garšas īpašības, kvalitāti un veselīgumu, izmantojot vērtīgu augļu ekstraktus ar dabiskām antioksidējošām īpašībām.

Katru šīs līnijas produktu raksturo noteikta krāsa, kas identificē homogēno augļu avotu, kuri ir bagāti ar antioksidantiem, kas palīdz atjaunot organisma aizsargmehānismus, rūpējoties par jūsu kaķa veselību un labsajūtu. Katrs auglis ir izvēlēts pēc tā noteiktajām īpašībām, piedāvājot īstos produktus kaķu dažādajām nepieciešamībām katrā dzīves posmā.

FORZA10 “Mr.Fruit” līniju raksturo arī sabalansēts Omega-3/Omega-6 taukskābju saturs, kā arī pievienots biešu mīkstums, kas ir vērtīgs šķiedrvielu, vitamīnu un minerālu avots.

Mirabele plūme: satur minerālvielas, vitamīnus A, B1, B2 un C. Auglim piemīt diurētiķa un dektoksifikanta īpašības, kā arī tas palīdz regulēt ķermeņa svaru.

Banāns: tas satur barības vielas, minerālvielas un stimulantus, kas ir īpaši noderīgi sterilizētiem un mazaktīviem kaķiem. Augļa sastāvs ir bagātīgs ar kāliju, kas ir nepieciešams, lai uzturētu pareizu kardiovaskulārās sistēmas darbību.
Dzeltenā melone: bagātīgs vitamīnu A un C, tāpat arī karotinoīdu avots. Karotinoīdi ir antioksidanti, kas palīdz pret šūnu novecošanās procesu.
Citrons: augsts flavanoīdu saturs ar antikosidējošām, enerģizējošām un spēcinošām īpašībām. Citrons ir īpaši noderīgs, lai kontrolētu cukura līmeni asinīs.

Sastāvs: kukurūza, apstrādāts vistu proteīns (22%), rīsi, vistu tauki, apstrādāts cūkgaļas proteīns, alus raugs,biešu mīkstums (2%), zivju milti, minerālvielas, celuloze, karoba milti, augļu mīkstums (Cucumis melo 0.0028%, Prunus domestica 0.0028%, Citrus medica 0.0021%), banāni0.0041%, sausais raugst (Bio MOS), FOS, Yucca schidigera. 
Piedevas: vitamīni: vitamīns A 18.000 IU/kg, vitamīns D3 1.250 IU/kg, vitamīns E/all-rac-alpha-tocopheryl acetate 120 mg/kg, holīna hlorīds 1.000 mg/kg, taurīns 1.000 mg/kg. Mikroelementi: vara aminoskābju helāts 10 mg/kg. Uzturfizioloģiskās piedevas: DL-metionīns 1.000 mg/kg. Tehnoloģiskās piedevas: antioksidanti, konservanti, ar tokoferoliem bagāti ekstrakti 20.2 mg/kg. Organoleptiskās piedevas: botāniski definēti augu produkti: Rosmarinus officinalis 0.42 mg/kg.

Analītiskais sastāvs: mitrums9%,kopproteīns 30%, koptauki un eļļas 12%, kopšķiedra 3.5%, koppelni 6.8%, P 0.9%, Ca 0.75%, Mg 0.07%, nepieciešamās taukskābes Omega3 e Omega6 3.13%.

Enerģētiskā vērtība: 3417 kcal/kg – 14.3 MJ/kg.

Lietošana un dienas deva: skatīt dozēšanas tabulu. Vienmēr atstājiet tīru, svaigu dzeramo ūdeni. Glabāt vēsā, sausā vietā. Labākus rezultātus iegūst, ja savu mājdzīvnieku baro tikai ar "Forza10" barību. Nav nepieciešams uzsākt pakāpenisku barības lietošanu, lai izvairītos no retiem caurejas gadījumiem.

 

Ražotājs: SanyPet, Itālija