Forza10 Urinary Active kaķiem 454g

Sabalansēta diētiskā barība pieaugušiem kaķiem ar urīnizvadceļu saslimšanām

  • Iepakojuma svars: 454 g
  • Artikuls: 0217454
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 6.20 €
  • Cena €/kg: 13.66 €

5.58 € Cena €/kg: 12.29 €

Apraksts

Forza10 Urinary Active kaķiem 454g

Barības līnija Active ir dabīga alternatīva medicīnai: tas ir diētisks produkts, kas radīts, lai atrisinātu galvenās suņu un kaķu veselības problēmas! Līnija FORZA10 Active ir radusies, apkopojot rezultātus, kas iegūti Dr. Kanello 40 gadu ilgajā klīniskajā praksē, eksperimentējot ar īpaši izvēlētiem augu ekstraktiem un augstākās kvalitātes zivīm, lai izpildītu kompānijas SANYpet pamtuzdevumus: visu kaķu un suņu slimību, kas saistītas ar barības nepanesamību, ārstēšana un viņu barošanas vajadzību apmierināšana ar maksimāli līdzsvarotu diētu.

Kā nodrošināt pievienoto dabīgo vielu efektivitātes saglabāšanu barības krokešu ekstrūzijas un žāvēšanas procesā (temperatūrā līdz 140°С)? Šai problēmai kompānijas SANYpet Zinātniski pētnieciskais centrs ir atradis galīgo risinājumu: patentēto AFS tehnoloģiju. Izmantojot AFS (Active Fresh System) tehnoloģiju, dabīgās vielas zemā temperatūrā tiek ieslēgtas sirds formas tabletēs. Šīs tabletes optimālā proporcijā tiek samaisītas ar parastām kroketēm un palīdz saglabāt efektivitāti tajās iekļautajām vielām, kas ir jutīgas pret augstu temperatūru.

Diētisko barību Active Line ir dabīga alternatīva medicīnai. Līnija radīta, lai atrisinātu galvenās suņu un kaķu veselības problēmas. Ļoti hipoalergēna “nutrikamentu barība” ar augstu asimilācijas līmeni. Tās sastāvā ietilpst augu ekstrakti, kuru īpašības ir labi zināmas fitoterapijā un tradicionālajā medicīnā. Vienīgais olbaltumvielu avots: mazas pelaģisko sugu zivis (savvaļas siļķes un ančousi). Vienīgais ogļhidrātu avots: rīsi. Īpašais hipoalergēnais sastāvs ir izstrādāts cīņai ar barības nepanesību, kas negatīvi ietekmē urīnizvadceļu sistēmu un veicina struvītu urolītu veidošanos. Urīnizvadceļu sistēmas funkcijas uzturēšana kaķiem ar urīnizvadceļu slimībām un struvītu urolītu veidošanās riska samazināšana. Barības sastāvs ir piemērots visiem kaķiem ar urīnizvadceļu problēmām. Pievienotie standartizētie ārstniecības augu ekstrakti atlasīti ar mērķi panākt maksimālu efektivitāti un pozitīvu iedarbību uz urīnizvadceļu funkcijām. DL-metionīns nodrošina zemu  magnija saturu un skābu urīna pH. Izmantoti īpaši izvēlēti olbaltumvielu un ogļhidrātu avoti (zivju milti un rīsi ar lielu bioloģisko vērtību). Slāpju stimulēšana. Bietes palīdz pareizi stimulēt kuņģa un zarnu trakta peristaltiku, kas uzlabo barības vielu uzsūkšanu un asimilēšanu. Fitopreparātu stabilitāti un reālu iedarbību garantē patentēta AFS tehnoloģija — istabas temperatūrā ražotas sirds formas granulas, kuras pilnībā saglabā dabīgo sastāvdaļu efektivitāti. Tās ilgstoši saglabā savu iedarbību , jo netiek pakļautas termiskai apstrādei. Daudzu fizioloģisko mehānismu darbībā liela loma ir dabiskajām antideģeneratīvajām īpašībām, kas piemīt zivju taukiem, kuri ir bagāti ar omega-3 taukskābēm. Zivju tauku īpašības aizsargā pret sirds un asinsvadu slimībām. Pievienotie ārstniecības augi: mazā mauraga (Hieracium pilosella), nātre (Urtica dioica), lespedeza (Lespedeza spp.), purva dzērvenes (Vaccinium macrocarpon) un ārstnieciskā pienene (Taraxacum officinale) uzlabo urīnizvadceļu fizioloģiskos mehānismus. Omega-3 un omega-6 optimālā attiecībā — 1:4.

SASTĀVS: Rīsi, zivju milti (ančouss) 26,3%, augu olbaltumvielu hidrolizāti, vistu tauki, zivju olbaltumvielu hidrolizāts, zivju tauki, biešu masa, minerālvielas, dehidrēts raugs (BIO-MOS), FOS, Jukka Šidigera (Yucca Schidigera). — Active Fresh System (AFS) granulas (7% barības): zivju olbaltumvielu hidrolizāts, augu olbaltumvielu hidrolizāti, minerālvielas, augu pārstrādes rezultātā iegūti produkti (mazā mauraga (Hieracium pilosella) — 0,0749%, lespedeza (Lespedeza spp.) — 0,0589%), žāvētas augļu spiedpaliekas (purva dzērvenes (Vaccinium macrocarpon) — 0,0372%). Piedevas (uz kg): vitamīns A — 28000 МЕ, vitamīns E — 120 mg, holīna hlorīds — 1000 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts— 160 mg, cinka sulfāta monohidrāts — 75 mg, glicīna hidrāta cinka helāts — 75 mg, glicīna hidrāta vara helāts — 15 mg, vara sulfāta pentahidrāts — 15 mg, magnija oksīds — 15 mg, kālija jodīds — 0,7 mg, nātrija selenīts 0,2 mg, DL-metionīns — 6900 mg. Tehnoloģiskās piedevas: antioksidanti, konservanti, dabīgas izcelsmes ar tokoferolu bagāts ekstrakts — 38,9 mg/kg. Dabīgas augu piedevas (uz kg): lielā nātre (Urtica dioica L.) — 619 mg, ārstnieciskā pienene (Taraxacum officinale) — 231 mg, ārstnieciskais rozmarīns (Rosmarinus officinalis) — 0,81 mg. Barības vielu saturs: mitrums — 9%, kopproteīns — 31%, koptauki un kopeļļas — 18%, jēlšķiedras — 1,5%, koppelni — 7,5%, omega-3 — 0,8%, omega-6 — 3,3%, taurīns — 0,095%, Ca — 0,88%, P — 0,79%, K — 1%, Na — 0,7%, Mg — 0,05%, hlorīdi — 1,3%, S — 0,5%. Enerģētiskā vērtība: 3766 kcal/kg — 15,8 MJ/kg.

Struvītu urolītu šķīdināšana: no 5 līdz 12 nedēļām, recidīvu risku samazināšanai: līdz 6 mēnešiem, alerģijas pret pārtiku un pārtikas nepanesamības gadījumā no 3 līdz 8 nedēļām. Ja nav barības nepanesamības simptomu, barību var izmantot visā dzīvnieka dzīves laikā.

Ražotājs: SanyPet, Itālija