JBL ProFlora pH-Control Touch

  • Artikuls: 6318700
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 245.00 €

208.25 €

Apraksts

Veicina augu augšanu. Mērīšanas un kontroles dators ar skārienpaliktni augstas precizitātes aprēķināšanai un labākās pH vērtības kontrolei akvārijos.
Digitālā mērīšanas un vadības tehnoloģija: grafiskais displejs, tieša lietotāja saskarne, atsevišķi pH vērtības un temperatūras sensori.
Iepakojuma saturs: CO2 kontrolieris ar skārienekrānu; ieskaitot sienas stiprinājums, barošanas bloks, temperatūras sensors ar 2 piesūcekņiem un savienojuma kabeli solenoīda vārstam, kivetes turētāji kalibrēšanas šķidrumiem.

Veselīgas zivis, pateicoties ideālai pH vērtībai.
Skābums nosaka ūdens pH vērtību. Tas ir pastāvīgi jāpārbauda un pēc vajadzības jāpielāgo, lai saglabātu zivju un augu veselību. Pareiza pH vērtība ir atkarīga no akvārija zivju krājumiem. Nepareiza pH vērtība var izraisīt stresu un slimības.

Tehniskā informācija
Ieskaitot temperatūras sensori, mūsdienīgs grafiskais displejs ar skārienpaliktni, sensora pārbaude katras kalibrēšanas laikā, kļūdu diagnoze pēc neveiksmīgas kalibrēšanas, pastāvīgs displejs: faktiskā pH / iestatītā vērtība, sensora spriegums, temperatūra, kalibrēšanas atgādinājums dienās / stundās, vārsta statuss, mērījuma precizitāte, iestatīts punktu regulēšana: brīvi izvēlēta vai automātiska aprēķināšana, izmantojot automātisko pH, automātiska temperatūras kompensācija mērīšanas un kalibrēšanas laikā, brīvi izvēlama ysteresis (augšējā un apakšējā novirze no pārslēgšanās punkta), paroles taustiņu bloķēšana, trauksmes funkcijas pH (trauksmes diapazons), trauksmes funkcijas temperatūra (diapazona un iestatītā punkta trauksme), izvēles vārsta statuss, valodas izvēle: D / EN / F / NL / I / DK / E / P, atiestatīšanas funkcija, universāls barošanas bloks, kas piemērots visiem izplatītajiem tīkla spriegumiem visā pasaulē.

Elektrods jāiegādājas atsevišķi, lai pārliecinātos, ka lietotājs vienmēr saņem pilnīgi jaunu sensoru. Elektrods jāmaina apmēram reizi gadā.

 

 

Ražotājs: JBL, Vācija