Rx Vitamins MEGA FLEX N600 Rx Vitamins MEGA FLEX N600

Rx Vitamins MEGA FLEX N600

Veselu, stipru un kustīgu locītavu atbalstam suņiem un kaķiem. Profesionāla veterinārā formula

  • Iepakojumā: 600 gab.
  • Artikuls: VL
  • Pieejamība: nav pieejams noliktavā
  • Parastā cena: 101.61 €
  • Cena/gab.: 0.17 €

86.68 € Cena/gab.: 0.14 €

Apraksts

RxVitamins MegaFlex  N600  Iepakojumā 600 kapsulas .  Ieteicams griezties pie veterinārārsta un veikt dzīvnieka klīnisko izmeklēšanu pirms produkta lietošanas!

MegaFlex profesionāla  veterinārā formula ir izstrādāta, lai barotu un atbalstītu veselu un kustīgu locītavu saistaudus un nodrošinātu komfortablas kustības. Sastāvā ir glikozamīna sulfāts-sinoviālā šķidruma radīšanai būtiski svarīga un  nepieciešama skrimšļu atjaunojoša un locītavu funkciju uzlabojoša barības viela.  Zinātniskie pētījumi norāda, ka glikozamīna sulfātam ir maza molekulārā masa, kas ļauj tam caur tievo zarnu sieniņu, labi uzsūkties un izdalīties.

Lietošana: Gigantisko šķirņu suņi (virs 45 kg) 6 kapsulas dienā; lielo šķirņu suņi (34 – 45 kg) 4 kapsulas dienā; vidējo šķirņu suņi (22 – 34 kg) 2 kapsulas dienā; mazo šķirņu suņi (līdz 22 kg) 1 kapsula dienā.

Pirmās 4 - 8 nedēļas ātrākai rezultāta sasniegšanai devu var dubultot. Par zāļu lietošanas grafiku konsultēties ar veterinārārstu.

Aktīvās sastāvdaļas 4 kapsulās: Glikozamīns (sulfāts)1000 mg,  MSM (metilsulfonilmetāns) 500 mg, Jūras gurķis300 mg, Vitamīns C (askorbīnskābe)10 mg Neaktīvās sastāvdaļas: Želantīns; Glicerīns; Silīcija dioksīds; Ūdens. Lietot ēšanas laikā vai pēc ēšanas, lai samazinātu kuņģa-zarnu trakta kairinājumu. 

Piesardzība: Nelietot grūsniem vai vaislas dzīvniekiem, jo nav pārbaudīta iedarbība. Pirms lietošanas dzīvniekiem ar asins recēšanas traucējumiem, dzīvniekiem, kas tiek ārstēti ar antikoogulantiem, diabētu vai saslimšanām, kas rada pazeminātu cukura līmeni un dzīvniekiem, kuriem bijuši urīnceļu akmeņi vai ir alerģiski pret vēžveidīgajiem konsultēties ar veterinārārstu.

Ja dzīvnieka veselības stāvoklis pasliktinās un neuzlabojās pārtraukt produkta lietošanu un konsultēties ar veterinārārstu.

Lietošanai dzīvniekiem!

Sargāt no bērniem un citiem dzīvniekiem.

Nejaušas pārdozēšanas gadījumā nekavējoties griezties pēc palīdzības.

 Uzglabāt cieši noslēgtā oriģinālajā iepakojumā, vēsā, sausā vietā.

Sargāt no tiešiem saules stariem.

Ražotājs: Rx Vitamins, Inc., Elmsford, NY, ASV

Rx vitamins for Pets  ir inovatīvs ASV uztura uzņēmums, kas veterinārārstiem nodrošina uztura bagātinātājus pacienta stāvokļa uzlabošanai. Kopš 1998. gada Rx Vitamins ir izvirzījuši standartu drošu, labi izpētītu, specifiskiem stāvokļiem paredzētu zāļu formu izstrādē, kas veterinārārstam nodrošina plašu ārstēšanas iespēju izvēli, lai papildinātu konservatīvo dzīvnieku ārstēsanu.