Rx Vitamins NUTRI FLEX  košļājamas tabletes N90

Rx Vitamins NUTRI FLEX košļājamas tabletes N90

Profesionāla veterinārā formula. Hipoalerģiska piedeva saistaudu funkciju uzlabošanai suņiem un kaķiem

  • Iepakojumā: 90 gab.
  • Artikuls: VL
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 27.34 €
  • Cena/gab.: 0.30 €

23.24 € Cena/gab.: 0.26 €

Apraksts

Rx Vitamins NUTRI FLEX N90  Iepakojumā 90 garšīgas košļājamas tabletes ar liellopu aknu garšu. Profesionāla  veterinārā formula ir izstrādāta, lai barotu un atbalstītu veselu un kustīgu locītavu saistaudus un nodrošinātu komfortablas kustības.

Ieteicams pie veterinārārsta un veikt dzīvnieka klīnisko izmeklēšanu pirms produkta lietošanas!

NUTRIFLEX  satur glikozmīna sulfātu un jūras gurķi, sastāvā ir trīs hondroprotektori – glikozamīna sulfāts, liellopu trahejas skrimšļi un jūras gurķis- kas palīdz saglabāt un atjaunot locītavu skrimšļus, cīpslas un saites. Augu bāzes antioksidanti atrodami kurkumīna, ingvera un vīraka ekstraktos, kas atbalsta un uztur veselīgu mobilitāti. Uztura kofaktorus, piemēram, kalciju, magniju, cinku, varu un mangānu izmanto viss organisms un jo īpaši tie ir nepieciešami skrimšļu audiem. NutriFlex satur glikozamīnu, kas ir neatņemama locītavu šķidruma sastāvdaļa, un citas uzturvielas, kas normāli ir atrodamas locītavās un locītavu saistaudos. NutriFlex satur augstu superoksīda dismutāzes (SOD) daudzumu, kam piemīt antioksidējošas un garšu uzlabojošas īpašības.

 3 tabletes satur: Glikozamīna sulfāts 250mg, Govs traheju skrimšļi 250mg, Vīraks (stabilizētā veidā, kas satur 60% vīraka skābes) 150mg, Jūras gurķis 150mg, Vitamīns C (askorbīnskābe)100 mg, Kurkumīns 75mg, Ingvers 75mg, Juka 50mg, Kalcijs 30mg, Magnijs 30mg, Cinks 10mg, Mangāns 5mg, Varš 1mg.

Lietošana: Trīs tabletes uz katriem 15-30kg  ķermeņa masas kg divas reizes dienā vismaz 4-8 nedēļas. Pēc 2 mēnešiem zāļu daudzumu ieteicams samazināt uz pusi.

Ja dzīvnieka veselības stāvoklis pasliktinās un neuzlabojas,  pārtraukt produkta lietošanu un konsultēties ar veterinārārstu.

Lietošanai dzīvniekiem! Sargāt no bērniem un citiem dzīvniekiem.

Nejaušas pārdozēšanas gadījumā nekavējoties griezties pēc palīdzības.

 Uzglabāt cieši noslēgtā oriģinālajā iepakojumā, vēsā, sausā vietā.

Sargāt no tiešiem saules stariem.

Ražotājs: Rx Vitamins, Inc., Elmsford, NY, ASV

Rx vitamins for Pets  ir inovatīvs ASV uztura uzņēmums, kas veterinārārstiem nodrošina uztura bagātinātājus pacienta stāvokļa uzlabošanai. Kopš 1998. gada Rx Vitamins ir izvirzījuši standartu drošu, labi izpētītu, specifiskiem stāvokļiem paredzētu zāļu formu izstrādē, kas veterinārārstam nodrošina plašu ārstēšanas iespēju izvēli, lai papildinātu konservatīvo dzīvnieku ārstēsanu.